Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 2d. 13:49

Namas Užupyje Naujus metus pasitiko kaip vaiduoklis

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Užupyje, Krivių gatvėje 35 numeriu pažymėtas namas sutiko Naujuosius metus kaip vaiduoklis. Paskutinę metų dieną, apie 12:30, pažadino sklindantys keisti garsai iš laiptinės ir...

Užupyje, Krivių gatvėje 35 numeriu pažymėtas namas sutiko Naujuosius metus kaip vaiduoklis.

Paskutinę metų dieną, apie 12:30, pažadino sklindantys keisti garsai iš laiptinės ir riksmai iš gatvės. Namas dega. Laiptinėje gausu dūmų, kurie veržiasi į butą pro rakto skylutę, visos elektros skydinės dega atvira liepsna, nei bėgti laukan, nei likti namuose. Ugniagesiai atvažiavo labai greitai ir gaisrą užgesino. Visa laiptinė liko be elektros. Iškart po ugniagesių buvo atvažiavę elektrikai, bet nieko nepadarė.

Namas naujuosius metus sutiko tamsoje. Taip pat visą naujųjų metų diena buvo praleista be namuose gaminto maisto, be arbatos ar kavos. Name dujų nėra, elektrinės viryklės. Sutemus lieka viena - eiti miegoti.

Antroji metų diena taip pat buvo sutikta be rytinės kavos ar arbatos ir su šalta, parduotuvėje gaminta, mišraine. Gyventojai nėra informuoti, kada bus pašalinti gedimai. Vaikai, jaunimas, vidutinio ir senyvo amžiaus žmonės priversti gyventi tartum akmens amžiuje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Namas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
03:08
07:33

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt