Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Politika Utenoje su verslo prieskoniu: V.Putino ir A.Lukašenkos metodai

Tėvų labiausiai netenkina, kaip mokyklose maitinamos jų atžalos.
Vaikų maiinimas.
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Esu Utenos tėvų asociacijos atstovė. Utenoje paskutiniu metu dažnai linksiuojama situacija apie Savivaldybės norą atsikratyti visų Utenos ugdymo įstaigų maitinimo paslaugos, perleidžiant ją į privačias rankas. Bet kokiomis priemonėmis, be aiškių argumentų yra ruošiama dirva privačiam maitintojui, kuris, tikėtina, jau laukia jam pritaikytų konkurso sąlygų ir laimėtojo statuso.

Esu Utenos tėvų asociacijos atstovė. Utenoje paskutiniu metu dažnai linksiuojama situacija apie savivaldybės norą atsikratyti visų Utenos ugdymo įstaigų maitinimo paslaugos, perleidžiant ją į privačias rankas.

Bet kokiomis priemonėmis, be aiškių argumentų yra ruošiama dirva privačiam maitintojui.

Bet kokiomis priemonėmis, be aiškių argumentų yra ruošiama dirva privačiam maitintojui, kuris, tikėtina, jau laukia jam pritaikytų konkurso sąlygų ir laimėtojo statuso.

Per parą iki Tarybos posėdžio, kuriame turėjo būti patvirtintas sprendimo projektas dėl maitinimo perleidimo privačiam sektoriui, 1000 žmonių pasirašė peticiją – prašėme išsamios analizės, aiškių pagrįstų argumentų, alternatyvų ieškojimo ir pabandyti šią sritį susitvarkyti patiems. Tarybos posėdžio metu meras nekreipė dėmesio į žmonių nuomones (nors Utenos savivaldybės gyventojų chartijoje deklaruojama kaip viena iš pagrindinių vertybių), auklėjo kitus tarybos narius, elgėsi taip, kad posėdžio įrašas mįslingai dingo iš archyvo.

Konstruktyvi diskusija su Peticijos komisijos nariais neįvyko, aiškiai buvo pasakyta, kad savivaldybės ir jai pavaldžių institucijų darbuotojai nenori nieko tvarkytis ir žiūrėti, pripažino, kad trūksta kompetencijos.

Rytoj, Tarybos posėdžio metu bus pateiktas sprendimo projektas, kuriame praktiškai visi pagrindiniai Peticijos reikalavimai yra netenkinami. Yra tikimybė, kad iškart bus siūlomas projektas konkurso sąlygų ruošimui. Politika mieste vykdoma Putino, Lukašenkos ir pan. stiliumi, tad tikėtina, kad bus nubalsuota taip, kaip kažkam yra paranku.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Temos Politika, Utena
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt