Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Privati poliklinika: ar gali būti blogiau, nei atrodo?

seimos klinika
seimos klinika
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Keletą metų jau gydomės privačioje poliklinikoje „Skraistelė“. Ankščiau niekada nesam susidurę su tokiu nekulturingumu ir nuolatiniu pažeminimu. Kai atsidarė ši poliklinika visiems buvo patogu, kadangi ji įsikurusi gyvenamajame rajone. Nereikėdavo važiuoti į miesto polikliniką, atrodė viskas papraščiau ir patogiau.

Keletą metų jau gydomės privačioje poliklinikoje „Skraistelė“ Marijampolėje. Ankščiau niekada nesam susidurę su tokiu nekultūringumu ir nuolatiniu pažeminimu.

Kai atsidarė ši poliklinika, visiems buvo patogu, kadangi ji įsikurusi gyvenamajame rajone. Nereikėdavo važiuoti į miesto polikliniką, atrodė viskas papraščiau ir patogiau. Tačiau taip buvo tik keletą metų, dabar prasidėjo (netiesioginis) kyšių reikalavimas: jeigu atneši kokį nors brangaus gėrimo butelį arba įdedi į vokelį pinigų, būsi priimtas ir visi su tavimi skaitysis kaip su žmogumi.

Priimamąjame paskambinus telefonu dažniausiai galima išgirsti ne itin malonų bendravimą.

Priimamąjame paskambinus telefonu dažniausiai galima išgirsti ne itin malonų bendravimą. Juk reiketų gražiai kalbėti su pacientais. Suprantama, jog seselės dirbančios poliklinikoje, turi ir asmeninių rūpesčių bei problemų, kurios lemia nuotaiką darbe. Taciau reikia atsižvelgti, jog darbuotojai dirbantys poliklinikoje yra darbe, o ne draugų kompanijoje.

Aš manau, ne mes vieni esam nusivylę šios poliklinikos aptarnavimu, tačiau visi bijo kažkaą pasakyti. Tokius dalykus reikia paviešinti. Šiai poliklinikai vadovauja Laimutė Packevičienė, kuri išties pasižymi tokiomis būdo savybėmis, kaip neturejimas kantrybės, vulgarus bendravimas su pacientais, aukštas balso tonas, kuris labiau panašesnis į rėkimą, nenoras suprasti, jog išties atėjusiam pacientui į polikliniką su aukšta temperatura yra nesveika ir jam būtina kuo greičiau paskirti gydymą.

Noriu patarti žmonėms, kurie naudojasi privačios poliklinikos paslaugomis: ateis toks laikas, kai dėl kokių nors priežaščių teks mokėti už kraujo, šlapimo arba kitokius tyrimus, mokėsite du kartus brangiau nei miesto poliklinikoje.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt