Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytoja Gintarė užfiksavo brakonierių siautėjimą: nudaigota motininė šernė palikta laukuose

N-18
Brakonierių nudaigota šernė
Skaitytojos Gintarės nuotr. / Brakonierių nudaigota šernė
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Sveiki, norėtumėme parodyti, kaip medžiotojai, kurie save laiko labai garbingais ir nebrakonieriaujančiais, iš tikrųjų elgiasi su gyvūnais. Laiško priede siunčiu Jums nuotraukas, kuriose matyti ką padarė medžiotojai: išskrodė motininę šernę ir paliko ją laukuose. Visa tai padaryta Širvintų rajone, Rubikonių kaime. Matyti, kad viskas dar yra gan šviežia ir galima spėti, kad tai buvo padaryta prieš pat šį savaitgalį. Norėtumėme, kad tai išplatintų žiniasklaida, jog kas nors susirūpintų tų medžiotojų veikla.

Sveiki, norėtumėme parodyti, kaip medžiotojai, kurie save laiko labai garbingais ir nebrakonieriaujančiais, iš tikrųjų elgiasi su gyvūnais. Siunčiu jums nuotraukas, kuriose matyti, ką padarė medžiotojai: išskrodė motininę šernę ir paliko ją laukuose.

Visa tai padaryta Širvintų rajone, Rubikonių kaime. Matyti, kad viskas dar yra gan šviežia ir galima spėti, kad tai buvo padaryta prieš pat šį savaitgalį. Norėtumėme, kad tai išplatintų žiniasklaida, jog kas nors susirūpintų tų medžiotojų veikla.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt