Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojas: kada Valstybinė mokesčių inspekcija grąžins pinigus?

Mokesčiai
123 RF.com / Mokesčiai
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki. Turbūt dauguma šiais metais susiduriate su Mokesčių inspekcijos "nedarbingumu", laukdami pinigų už deklaruotas pajamas. Taigi deklaravau pajamas dar balandžio antrą dieną,...

Sveiki. Turbūt dauguma šiais metais susiduriate su Mokesčių inspekcijos „nedarbingumu“, laukdami pinigų už deklaruotas pajamas.

Taigi deklaravau pajamas dar balandžio antrą dieną, tačiau iki šiol pinigų taip ir nesulaukiau. Nors asmeniškai pažįstu žmones, kurie pajamas deklaravo balandžio gale ir jau atgavo mokesčių permokas.. Tai kaip čia yra, pagal ką skirstomi prioritetai - kam pervesti pinigus, o kam ne?

Komentuoja Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovas Darius Buta:

VMI informuoja, kad iki šiandien 480 tūkstančių gyventojų jau pervedė apie 161 mln. litų.

Pasinaudojus Gyventojų pajamų mokesčio lengvata, dalis sumokėto mokesčio grąžinama iki liepos 31 d., kaip to reikalauja teisės aktai.

Sunku, nežinant mokesčio mokėtojo asmens kodo, pasakyti, kodėl jam lėšos iki šiandien nepervestos, tačiau gali būti, kad jo deklaracija automatinio patikrinimo „nepraėjo“, todėl ją tenka tikrinti mokesčių inspektoriui.

Jei deklaracija pateikta teisingai, lėšos bus pervestos, kaip ir numatyta, iki liepos 31 dienos.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt