Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 15d. 08:46

Skaitytojo istorija: pabėgau iš muštynių, paskambinau BPC, bet pagalbos nesulaukiau

Lietuvos futbolo fanų čempionatą nutraukė muštynės
Po muštynių

Istorija prasidėjo tuomet, kai sėdėdami vakare su draugais ant suoliuoko sulaukėme svečių (žinoma neprašytų). Jie nešėsi alkoholinių stipriųjų gėrimų. Bet (kaip keista) atėjo su...

Istorija prasidėjo tuomet, kai sėdėdami vakare su draugais ant suoliuoko sulaukėme svečių (žinoma neprašytų).

Jie nešėsi alkoholinių stipriųjų gėrimų. Bet (kaip keista) atėjo su taika. Jie buvo 3, o mūsų 5. Vienas atėjūnas paprašė paskambinti draugui ir taksi, nes jo telefonas išsikrovė. Telefoną paskolino vienas iš mano bičiulių. Vėliau jį atgavo ir viskas klostės gerai, draugiškai.

Tiems trims išvažiavus iškviestu taksi, prie mūsų priėjo 7 įsiutę vyrai. Pradėjo pagaliais daužyti suoliuką, mus gąsdinti. Piktai rėkdami sakė, kad mus užmuš, jei nepasakysim, kas skambino ir iš kokio numerio.

Pradėjo pagaliais daužyti suoliuką, mus gąsdinti.

Tačiau grįžo tie 3 vyrai su taksi ir prasidėjo muštynės. Aš tuo metu buvau trumpam pasitraukęs į krūmus, su reikalais. Mačiau, kad mano draugų nepaleido, tad man teko vienam eiti namo ir likti nežinioje.

Draugams rašiau SMS, bet negavau atsakymo. Tuomet norėjau pranešti apie muštynes policijai. Paskambinau numeriu 112. Ir ką jūs galvojat: pasakiau, kurioje vietoje ir kaip kas vyksta. Pasakiau, kad man draugai neatrašo. O operatorė atrėžė – muštynės praeis, o tu nerašyk, nes SMS niekas negirdi. Neva skambink jiems. Ir padėjo ragelį... Tai dar labiau varė į neviltį. Nežinau, ar paskaičius tokių istorijų, galima tikėtis pagalbos iš teisėsaugos.

Redakcijos pastaba Rokui. Prašome visuomet nurodyti tikslias įvykio aplinkybes: KAS, KUR, KADA. Tik tuomet jūsų informaciją ir situaciją galės komentuoti atsakingi asmenys.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt