Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 27d. 09:33 , Atnaujinta: 2013 lapkričio 27d. 09:37

Skaitytojo skundas. Begėdiška vagystė pačioje Kauno širdyje

dinges dviratis
dinges dviratis

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi dėl vagystės nukentėjęs Rytis. „Antradienį Kaune, tarp 8 ir 13 valandos, Kęstučio gatvėje, priešais „Punto pica“, buvo įvykdyta begėdiška bei įžūli...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi dėl vagystės nukentėjęs Rytis.

„Antradienį Kaune, tarp 8 ir 13 valandos, Kęstučio gatvėje, priešais „Punto pica“, buvo įvykdyta begėdiška bei įžūli vagystė. Apvogtas butas, o tiksliau kambarys, kuriame gyvenu aš, ką tik KTU mokslus baigęs jaunuolis. Ironiška, kad mano kambarys yra priešais KTU ekonomikos faktulteto langus.

Išėjęs į darbą užrakinau kambarį, kuriame nebuvo daug turto, tačiau vistiek pritraukė ilgapirščius. Išlaužę buto bei kambario duris vagys (arba vagis, neaišku kiek jų buvo)  pavogė dviratį „Cube“, kurio išskirtinė išvaizda tikrai atkreips praeivio dėmesį. Taip pat buvo pakeista galinė padanga į kevlarinę „Hutchinson“, po sėdyne buvo dėtuvė įrankiams, baltos rankenos ant vairo.

Taip pat dingo ir nešiojamas kompiuteris „Asus“, pirktas vos rugpjūčio mėnesį. Vagys įžūliai susidėjo kompiuterį bei įkroviklį į šalia stalo buvusią kuprinę „Nike“ (juoda su pilkai geltonomis kamufliažinėmis juostomis bei ryškiai geltonu vidumi), paėmė dviratį ir numynė neaiškia kryptimi.

Visų pirma, derėtų paraginti visus, kurie nepažįsta savo kaimynų, nueiti susipažinti. Nepažįstamas žmogus laiptinėje iškart atkreipia dėmesį. Taip pat jeigu kas nors ką nors matė, labai prašau atsiliepti. Padės bet kokia informacija, nelikime abejingi svetimam liūdesiui.

Prisegu nuotraukas, kur kažkiek matyti pats dviratis bei kuprinė. Kontaktiniai duomenys „Facebooke“: Algirdas Sakaliukas , mob. tel 867422344. Ačiū iš anksto.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt