Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 11:28

Skaitytojo skundas. Du kartus užsakė pagaminti marškinėlius, abu kartus padaryta klaida

Skirtumas tarp moteriško M dydžio (dešinėje) ir dydžio M kairėje.....
Skirtumas tarp moteriško M dydžio (dešinėje) ir dydžio M kairėje.....

Prieš dvi savaites naudojausi www.fotofabrikas.lt paslaugomis – užsakiau moteriškus marškinėlius su paveikslėliu. Po savaitės nuėjusi pasiimti marškinėlių, gavau visiškai ne tai,...

Prieš dvi savaites naudojausi www.fotofabrikas.lt paslaugomis – užsakiau moteriškus marškinėlius su paveikslėliu. Po savaitės nuėjusi pasiimti marškinėlių, gavau visiškai ne tai, ko tikėjausi: paveikslėlis ir užrašas buvo net nepanašus į mano nusiųstąjį.

Taigi paskambinau į jų būstinę, pasakiau problemą, darbuotojai atsiprašė ir pažadėjo, kad dienos pabaigoje turėsiu marškinėlius tokius, kokius ir užsakiau. Kadangi tą dieną marškinėlių nebesulaukiau, ryte nuėjusi jų atsiimti pakeičiau netikusią prekę.

Marškinėliai buvo skirti dovanoti, todėl keletą dienų jų neišpakavau. Tačiau rengdamasi juos suvynioti į dovanų popierių, išėmiau iš Fotofabriko pakuotės ir pamačiau, kad ant marškinėlių nugarinės pusės kažkodėl atsirado data, kurios ten išvis neturėjo būti, o moteriškas M dydis (toks, kokio man ir reikėjo) panašesnis į vyrišką L ar netgi XL...

Siūlau kitiems būti atsargiais naudojantis Fotofabriko paslaugomis ir visuomet atidžiai patikrinti, ar tikrai gaunate tą prekę, kurią užsakote.

Ikrauk.lt susisiekė su minėtos įmonės atstovais ir paprašė pakomentuoti skaitytojos aprašytą situaciją. Į minėtą įstaigą ikrauk.lt kreipėsi antradienio rytą, atstovai patikino ruošiantys komentarą spaudai ir besiaiškinantys situaciją. Informacija bus papildyta gavus oficialų komentarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt