Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Ilgai lauktas vestuves sugriovė jaunavedžius apmovę muzikantai

Šaltinis: 15min
0
A A

Vasara, kaip daugumai įprasta, vestuvių metas. Šį metų laiką savo vestuvėms pasirinkome ir mes, tikėdamiesi nuostabios šventės, kurią pradėjome organizuoti prieš gerą pusmetį....

Vasara, kaip daugumai įprasta, vestuvių metas. Šį metų laiką savo vestuvėms pasirinkome ir mes, tikėdamiesi nuostabios šventės, kurią pradėjome organizuoti prieš gerą pusmetį.

Neplanavome didelių vestuvių, norėjome atšvęsti artimiausių šeimos narių rate. Kadangi patys gyvename užsienyje, todėl vestuvių organizavimas pagrinde vyko internetu. Tokiu būdu ieškojome muzikantų, fotografo, transporto priemonės, vietos kur švęsime ir t.t.

Pavasarį buvome keletai dienų grįžę į Lietuvą ir pradėjome užsisakinėti pagrindinius dalykus vestuvėms, tarp jų ir muzikantus. Kadangi iki mūsų šventės buvo likę 4 mėnesiai, dauguma muzikantų jau buvo užimti. O mes ieškojome tokių muzikantų, kurie galėtų ne tik pagroti, bet ir pravesti šventinį vakarą, kuriems planavome mokėti iki 2000 litų.

Tokius muzikantus mes radome Marijampolėje. Tai grupė Antikvaras. Šią grupę sudaro du vaikinai, iš kurių su vienu mes buvome susitikę pas jį namuose. Vaikinas buvo labai mandagus, parodė mums vestuvių video, kuriose jis grojo.

Susitarėme ,kad jie mūsų vestuvėse gros. Sumokėjome 200 litų avansą. Teiravomės, ar galėtume gauti kokią sutartėlę, vaikinas atsakė, kad sutarčių nesudarinėja, bet pažadėjo, kad tikrai atvažiuos. Mes juo pasitikėjome.

Nežinome, ar kam teko susidurti su tokia situacija. Muzikantai, mums nieko iš anksto nepranešę, neatvyko groti į mūsų vestuves. Bandėme ir vis dar bandome su jais susisiekti, bet jie neatsliepia į mūsų skambučius. Neturime kitos išeities kaip tik šiuo būdu jiems „širdingai“ padėkoti už sugadintą mūsų šventę, kuri vyko praeitą savaitgalį.

Ikrauk.lt mėgina susisiekti su minėtos grupės atstovais, tačiau to padaryti nepavyksta. Gavus grupės narių komentarą informacija bus papildyta. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt