Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Išsinuomodami butą gera kaina būkite atsargūs

Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Nerijus, panoręs papasakoti savo istoriją nuomojantis butą. „Mano šeima buvo pakliuvusi į labai nemalonią padėtį. Praeitų metų birželio...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Nerijus, panoręs papasakoti savo istoriją nuomojantis butą.

„Mano šeima buvo pakliuvusi į labai nemalonią padėtį. Praeitų metų birželio pradžioje teko pakeisti nuomojamas gyvanamas patalpas. Susiradom naują nuomojamą butą Partizanų gatvėje, Visagine. Šeimininkė sutiko mus įsileisti tik už komunalinių paslaugų apmokėjimą, nes ji pati gyvena Rusijoje. Tad kaip ir apsidžiaugėm su žmona.

Aišku, reikėjo šį bei tą patvarkyti, bet tai mums atrodė nedidelė problema. Kol neatėjo ruduo ir neatšalo orai. Tada virtuvėjė tiesiog akyse pradėjo pelyti. Langai – seni mediniai, bandėme apkamšyti, bet nelabai badėjo. Pasirodo, problema buvo ne tik senuose langų rėmuose, bet ir namo konstrukcijoje. O pelėsis pradėjo plėstis visame bute. Tuomet nebeliko nieko kito, kaip pakeisti butą. Juolab kad vienam vaikui tebuvo 2 metukai, o kitai – tik metukai. Tad gruodį teko prašyti draugų pagalbos organizuoti persikraustymą iš vieno buto į kitą.

Taigi rekomenduoju visiem nuomojantis butą būti atidesniem ir nesusigundyti „pigiu“ pasiūlymu“ – teigia skaitytojas Nerijus.

Turite ką papasakoti panašia tema? Savo istorijas įkraukite čia arba siųskite ikrauk@15min.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt