Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Kauno oro uosto simbolika pažymėtas ne vienas autobusas gali suklaidinti užsieniečius?

Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją dėl Kauno autobusų maršruto kreipėsi skaitytojas. „Lapkričio 27 dieną apie 15:15 val. iš Vilniaus gatvės stotelės Kaune važiavau namo. Laikraštyje skaičiau,...

Į Ikrauk.lt redakciją dėl Kauno autobusų maršruto kreipėsi skaitytojas.

„Lapkričio 27 dieną apie 15:15 val. iš Vilniaus gatvės stotelės Kaune važiavau namo. Laikraštyje skaičiau, jog oro uosto logotipais apklijuoti autobusai važinėja tik 29 maršrutu (Kauno oro uostas – Geležinkelio stotis). Tačiau labai nustebau pamatęs, jog tais logotipais apklijuotas važiavo ir 23 maršruto autobusas (Rokai – Domeikava).

Stotelėje laukė užsieniečių, kurie buvo su lagaminais ir įlipo būtent į tą 23 autobusą. Taigi manau, jog tai jiems sukėlė problemų patenkant į oro uostą. Manau, jog specialiai ženklinami autobusai turi važinėti jiems nustatytais maršrutais, nesukeliant keleiviams problemų“, – teigė skaitytojas.

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su Kauno miesto savivaldybės administracija. Gautas Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero komentaras.

27 dieną šis autobusas visą dieną dirbo tik 29 maršrute, 28 dieną dėl autobuso gedimo jis tikrai keletui reisų buvo perkeltas į 23 ąjį maršrutą. Bendrovė „Kauno autobusai“ įspėta, kad ateityje jokiomis aplinkybėmis oro uosto simbolika pažymėti autobusai nebūtų skiriami į kitus nei 29 asis autobusų maršrutus.

 

Temos Autobusas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt