TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. LSMU medicinos studentai paskaitose sėdi su žieminiais paltais ir arbatos termosais

Sanpix/Reuters nuotr.
Sanpix/Reuters nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją dėl šaltų universiteto patalpų kreipėsi skaitytoja Emilija. „Prasidėjus šalčiams Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto medicinos studentai tai labai...

Į Ikrauk.lt redakciją dėl šaltų universiteto patalpų kreipėsi skaitytoja Emilija.

„Prasidėjus šalčiams Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto medicinos studentai tai labai stipriai pajuto ir universitete. Nuo šiol naujasis universiteto vidaus drabužis tapo žieminis paltas, o sąsiuvinius kuprinėse ima keisti termosai, pripildyti karštos arbatos.

Taip medicinos studentai apsiginkluoja eidami į kasdienį išbandymą, vadinamą paskaita. Trečiadienį trečiakursiai medikai Vydūno auditorijoje, esančioje LSMU laikinose patalpose, buvusioje Vydūno mokykloje, turėjo paskaitas, trunkančias daugiau nei  4 valandas. Auditorijoje buvo „kiek“ šaltoka:  11 ̊C, kai tuo tarpu lauke – 14 ̊C šalčio. Visi studentai buvo pilnai apsirengę paltus, su pirštinėmis, kai kurie buvo ir su kepurėmis. Ant kiekvieno stalo gulėjo mažiausiai po vieną termosą – juk reik kažkaip sušilti…

Studentai šiandienos išbandymui buvo pasiruošę, nes jau visą savaitę prie panašios temperatūros klausėsi paskaitų. Skirtumas vienas: kitomis dienomis paskaitos trukdavo vos  1 val. 30 min., tad žieminio palto bei kelių puodelių arbatos pakakdavo visiškai nesušalti. Studentai tikisi, kad galiausiai šildymas auditorijoje bus padidintas ir nebereikės suoluose sėdėti su pilna lauko apranga“, – viliasi skaitytoja Emilija.

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su LSMU. Gautas rektoriaus referentės Ievos Majauskaitės komentaras.

LSMU šiuo metu vykdo rekonstrukcinius statybos darbus pagrindiniuose MA studijų bazės pastatuose, MLK ir A. Mickevičiaus g. centriniuose rūmuose. Tam tikslui, tarpininkaujant Kauno m. savivaldybei, buvo panaudos būdu gautos laikinai naudoti Vydūno mokyklos patalpos. Universitetas, kiek leidžia įstatyminiai turto naudojimo reikalavimai, sandarino, kai kur pakeitė langus, kad užtikrintų reikiamą temperatūrą. Tačiau mokykloje esanti šildymo sistema yra nerenovuota, todėl sunku pasiekti reikiamus temperatūros parametrus.

Atšalus orams stengsimės papildomomis priemonėmis pakelti patalpų vidinę temperatūrą. Šioje pastatų remonto stadijoje MA studentų srautai taip pat nukreipti į Veterinarijos akademijos ir kitas panaudos būdu gautas patalpas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Termosas

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt