Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 16d. 13:02 , atnaujinta: 2013 spalio 16d. 13:08

Skaitytojo skundas. Mus, studentus, baudžia už KET pažeidimus, nors tik taupome vienas kitam stovėjimo vietą

Pasityčiojimas iš studentų
Pasityčiojimas iš studentų

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi studentas Evaldas. „Vilniaus Saulėtekio „New York'o“ bendrabučių stovėjimo aikštelė tapo puikus įrankis pasipelnyti iš vargšų studentų. Žemiau esanč...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi studentas Evaldas.

„Vilniaus Saulėtekio „New York'o“ bendrabučių stovėjimo aikštelė tapo puikus įrankis pasipelnyti iš vargšų studentų. Žemiau esančioje nuotraukoje matome, kaip studentai, automobilius pastatę kuo taupiau, kad užtektų vietos ir kitiems gauna raudonus baudos lapelius.

Pasak Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimų kodekso straipsnio: „Kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, “...„, stovėjimas ant šaligatvio, kai nėra tai leidžiančių kelio ženklų, stovėjimas ant vejos “...„ užtraukia baudą vairuotojams nuo penkiasdešimties iki vieno šimto litų.

Studentai yra kaltinami pastatę automobilį ant vejos. Man, studentui, kurio automobilis pateko irgi į šią eilę kyla klausimas: vardan ko visa tai? Tam, kad neleisti studentų automobiliams niokoti vejos? Iš nuotraukos matyti, kad vejos ten nėra, o studentams, kaip ir visais laikais, skirta itin mažai vietos automobilių stovėjimui, todėl vardan vienas kito gerovės taupome vietą.

Peršasi mintis, kad tai eilinis pasipelnymo šaltinis, kuris galbūt iš dalies yra pagrindžiamas teisiškai, bet ar tai pateisinama žiūrint žmogiškomis akimis?“, – klausia studentas Evaldas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt