Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 7d. 10:37 , Atnaujinta: 2014 sausio 7d. 10:49

Skaitytojo skundas. Nesumeluotas gyvenimas Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos bendrabutyje

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Martynas, panoręs papasakoti apie gyvenimą bendrabutyje. „Kreipiuosi į jus norėdamas papasakoti, koks yra „nuostabus“ gyvenimas...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Martynas, panoręs papasakoti apie gyvenimą bendrabutyje.

„Kreipiuosi į jus norėdamas papasakoti, koks yra „nuostabus“ gyvenimas bendrabutyje studento akimis. Esu pirmo kurso studentas ir įstojau mokytis į visų taip aukštinamą bei giriamą Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją, kuri neva pasižymi komfortiškais bendrabučiais.

Kaip ir buvo tikėtąsi, tai buvo papraščiausias burbulas. Papasakosiu jums, kaip yra iš tikrųjų su viltim, kad būsimi studentai tai pamatys ir nuspręs, ar tokiomis sąlygomis gyventi vis dar galima.

Pradėsiu nuo maisto ruošos virtuvėje – virtuvės tiesiog pasibaisėtinos, pilni kampai šiukšlių, užkimštos kriauklės, sudegusios bei neveikiančios dujinės viryklės. Ruošiant maistą tokiomis sąlygomis papraščiausiai gali dingti apetitas, o kas dar blogiau galėtų nutikti, tai pasigauti kokią nors ligą. Kita „itin maloni“ vietelė yra dušai. Na į dušus čia visai nepanašu, tai papraščiausia išvietė. Kai kuriuose dušuose nėra net čiaupų, tiesiog atvira šlanga kaip gyvuliams apsiplauti. Dušuose tvyro nežmoniškas tvaikas, kabinos tiesiog yra apsemtos nuo šiukšlių ir atliekų, dušuose nėra jokių užraktų, spynos tiesiog išimtos – jos vietoje stūkso atvira skylė. Paguoda ta, kad yra bent rankena.

Bendrabučiuose šiuo metu yra nepaprastai šalta, nors šildymo sezonas yra senai prasidėjęs. Radiatoriai šalti, dažnai susergu peršalimo ligomis, kurių gydymas kainuoja nemažus pinigus. Na ir pabaigoje pridursiu apie „spartųjį“ bendrabučio internetą. Trumpai ir aiškiai: geriau jau jo nebūtų. Internetas toks lėtas, jog norint pasitikrinti paštą, reikia laukti 15 minučių, ką kalbėti apie darbų, referatų rašymą reikalui esant. O už visą tai mes mokame pinigus. Tad, mieli studentai, prašau jūsų pagalvoti, ar sugebėsite išgyventi tokiomis sąlygomis“ – pataria skaitytojas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt