Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 27, 13:05

Skaitytojo skundas. Per šventes parduotuvėje pamestą piniginę lengva ranka pasiėmė pirkėja

Papasakosiu savo istoriją, kuri tikrai nėra ypatinga, tiesiog sunku patikėti, kad atsiranda tokių bjaurių žmonių. Kūčių vakarą po studijų ir darbų susiruošiau į kelionę į Panevėžį...
Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Temos: 1 Šventė

Papasakosiu savo istoriją, kuri tikrai nėra ypatinga, tiesiog sunku patikėti, kad atsiranda tokių bjaurių žmonių.

Kūčių vakarą po studijų ir darbų susiruošiau į kelionę į Panevėžį iš Vilniaus. Pakeliui užsukau užkąsti į „Hesburgerinę“, kuri yra prie pat išvažiavimo iš Vilniaus, važiuojant į Panevėžį. Tačiau ji nedirbo ir nuėjau į šalia esančią „Iki“ parduotuvę (Senąjame Ukmergės kelyje 8, Avižienių sen., Užubalių k).

Nusipirkau užkąsti, atsiskaitęs kortele įsidėjau pinginę į kišenę ir pajudėjau link automobilio. Nuėjęs iki automobilio pastebėjau, kad nėra piniginės. Greit nubėgau į „Iki“, paklausiau pardavėjos, kuri mane aptarnavo, ar nematė mano pinigės, tačiau ji liepė kreiptis į parduotuvės apsaugą.

Nuėjau iki apsaugos. Apsaugos vyrukai tikrai šaunūs ir mielai atsuko filmuotą medžiagą pažiūrėti, kur dingo mano pinginė. Pasirodo, ji iškrito iš kišenės netoli išėjimo. Taip pat vaizdo įraše matosi, kad keletas žmonių tiesiog ją apėjo, o viena moteris ją pakėlė, apžiūrėjo ir tiesiog išėjo pro duris.

Suprantu, kad mano bėda ir pats esu nevykęs, tačiau gaila piniginėje buvusių dokumentų ir pikta, kad yra tokių tikrąją ta žodžio prasme bjaurių žmonių. Piniginėje nebuvo nė cento. Tačiau moteris patikrinusi piniginę vistiek ją paėmė ir išėjo. Kam to reikia? Juk ten nieko nėra išskyrus dokumentus ir banko korteles. Galėjo bent numesti atgal kur buvo. Tačiau ją išsinešė. 

Piniginėje buvo visi mano dokumentai: studento pažymėjimas, vairuotojo pažymėjimas, automobilio dokumentai, banko kortelės ir asmens tapatybės kortelė. Turiu tos moters nuotrauką, gal pamačiusi save portale Ikrauk.lt atgaus sąžinę ir grąžins man pinginę su dokumentais. 

Jonas Baužas

Kontaktai: jonas.bauzas@gmail.com 863770478

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt