Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Pieno pakelyje rastas gyvis

Šaltinis: 15min
0
A A

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris teigė, kad vienoje iš „Maximos“  tinklui priklausančių parduotuvių pirko pieną, kurį vėliau atidaręs rado nemalonų „siurprizą“....

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris teigė, kad vienoje iš „Maximos“  tinklui priklausančių parduotuvių pirko pieną, kurį vėliau atidaręs rado nemalonų „siurprizą“. Atplėšus pieno pakelį skaitytojas pastebėjo vorą.

„Praplėšus pakelį perpyliau pieną į kitą indą, pilant pastebėjau, kad kažkas įkrito. Tada visą pieną iš lėto supyliau į puodą ir prie indo sienelės pamačiau prikibusį vorą“, – pasakojo skaitytojas.

Kadangi „Saulės“ prekės ženklu pažymėta produkcija yra gaminama „Maxima“ tinklo užsakymu, Ikrauk.lt redakcija kreipėsi į šio tinklo komunikacijos vadovę Renatą Saulytę. Gavusi informaciją, ji iškart susisiekė su produkcijos gamintojais – AB „Rokiškio pienas“.

„Gamintojai mus patikino, kad voras patekti į pieną gamybos proceso metu negalėjo dėl griežtos produkcijos kontrolės. Šio pieno gamybai yra naudojama uždara sistema. Gamybos linijose sumontuoti specialūs sieteliai, kurių akučių dydis 0,05 mm. Pieno fasavimas atliekamas automatiniu fasavimo įrenginiu. Jame yra įmontuotas membraninis dozatorius.  Papildomai apsaugai, pieno fasavimo įrenginyje prieš pieno išpylimą į pakuotę yra įmontuotas dar vienas specialus sietelis. Tai detalė, kuri sudaryta iš dviejų atskirų sietelių. Atstumas tarp dviejų sietelių yra apie 10 mm. Sieteliai yra spiralinės formos (akučių diametras 0,3 mm). Spiralių susukimas sumontuotas taip, kad nebūtų tiesioginio praėjimo tarp dviejų sietelių tarpų. Pradėjus pieno fasavimą pirmieji 6-7 maišeliai išbrokuojami, kol nusistatato tinkamas fasavimo  režimas“, – pasakojo „Maxima“ parduotuvių tinklo komunikacijos vadovė.

Ji patikino, kad esant tokiai apsaugai jokiam gyviui patekti į pieno pakelį galimybės nėra.

„Pieno pakelis nebuvo pažeistas, tad neatmetame galimybės, kad gyvis į pieną pateko jau atidarius pakuotę, t.y. klientės namuose“, – teigė Renata Saulytė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt