Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Pirkdami butą likome apgauti Seimo nario padėjėjo

T.Urbelionio/BFL nuotr.
BFL nuotr. / T.Urbelionio/BFL nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Odeta, panorusi papasakoti buto pirkimo istoriją. „Noriu pasidalinti savo patirtimi perkant butą. Galbūt kas nors pasimokys iš svetimų...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Odeta, panorusi papasakoti buto pirkimo istoriją.

„Noriu pasidalinti savo patirtimi perkant butą. Galbūt kas nors pasimokys iš svetimų klaidų ir nebus apgauti. Ieškojome nusipirkti buto Vilniuje. Mūsų prioritetas buvo butai, kurie parduodami su baldais, nes butui nusipirkti ėmėme paskolą iš banko ir kol kas pinigų nusipirkti baldų neturėjome.

Noriu pasidalinti savo patirtimi perkant butą. Galbūt kas nors pasimokys iš svetimų klaidų ir nebus apgauti

Po ilgų ieškojimų radome mums tinkantį butą ir jis buvo parduodamas su visais jame esančiais baldais. Susisiekėme su nekilnojamojo turto agentu, kuris pardavinėjo mums tinkantį butą ir pasakėme, kad butas mums tinka. Susitarėme susitikti su buto savininkais, pasirašyti preliminarią pirkimo pardavimo sutartį ir palikti užstatą kaip garantiją, kad mes butą tikrai pirksime.

Susitikome su buto savininke. Moteris pasirodė tikrai šauni, bendraujanti ir daug šnekanti. Papasakojo, kad ji yra gydytoja, o jos vyras Seimo nario patarėjas. Grįžę namo patikrinome, ar tai tikrai tiesa. Išsiaiškinome, kad ji gydytoja dirbanti Santariškių klinikose, o jos vyras tikrai Seimo nario patarėjas. Labai džiaugėmės, kad butą perkame iš tokias garbingas pareigas užimančių žmonių, tai kėlė labai didelį pasitikėjimą (kaip vėliau paaiškėjo tikrai be reikalo). Prieš pasirašydami preliminarią buto pirkimo pardavimo sutartį dar kartą aptarėme, kad butas tikrai parduodamas su baldais, tik buitinę techniką jie pasilieka sau. Mums tai nebuvo problema, nes mums reikėjo tik baldų. Taip pat preliminarioje sutartyje buvo įrašytas punktas, kad butas parduodamas su baldais. Pasirašėme sutartį, palikome užstatą ir laimingai išsiskyrėm. Po kiek laiko susitikome pasirašyti pirkimo-pardavimo sutarties pas notarę. Likus dviem dienom iki buto perdavimo prasidėjo pragaras.

Likus dviem dienom iki buto perdavimo prasidėjo pragaras

Buto savininkė, su kuria mes derinome daugumą dalykų per visą pirkimo laikotarpį (jos vyras atvažiuodavo tik pas notarą pasirašyti dokumentų, nes butas priklausė abiems sutuoktiniams), mums pranešė, kad vyras nepalieka baldų, o jeigu norime, kad baldai liktų, turime sumokėti 1000 lt. Priežastis tokia, kad buto savininkas susipyko su žmona ir taip keršija jai. Deja, bet tik tada dar kartą perskaitėme galutinę pirkimo-pardavimo sutartį, kurioje punktas, kad butas parduodamas su baldais, nebuvo įtrauktas, o preliminari pirkimo-pardavimo sutartis jau nieko nereiškė.

Mano vyras dar stengėsi susitarti su buto savininku, nes jis puikiai žinojo, kad buvo tartasi parduoti butą su baldais, bet jis tik pasakė, kad konsultavosi su teisininkais ir jis baldus išsivežti gali. Taip pat mus apgavęs dėl baldų pradėjo grasinti, kad butą perduos savaite vėliau, o mes jau turėjome išsikraustyti iš nuomojamo buto, taigi būtume likę gatvėje. Juokingiausia tai, kad žmogus, kuris užima tokias pareigas (Seimo nario patarėjas), nesugeba išsiaiškinti savo šeimyninių santykių neįtraukiant svetimų žmonių. Puikiai suprantu, kad dabar galime kaltinti tik save, kad pasitikėjome žmonėmis, kurių visai nepažinojome, kad nesureikšminome punkto dėl baldų pasirašydami sutartį, nes juk tokias pareigas užimantys žmonės tikrai neapgaus. Kaip vėliau paaiškėjo, baldus buto savininkas išvežė į draugo nuomojamą butą“ – pasakoja skaitytoja Odeta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt