Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Ramybės parke kabanti šaka kelia pavojų

Šaltinis: 15min
0
A A

Į 15min.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris teigė, kad Kaune buvo audra ir nulaužė didelę medžio šaką Ramybės parke virš centrinio tako. Kadangi medis nebuvo sutvarkytas, po...

Į 15min.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris teigė, kad Kaune buvo audra ir nulaužė didelę medžio šaką Ramybės parke virš centrinio tako. Kadangi medis nebuvo sutvarkytas, po poros savaičių į Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyrių buvo parašytas laiškas, tačiau atsakymas nebuvo gautas. Dar po savaitės buvo paskambinta bendruoju avarinės tarnybos telefonu ir įvykis užregistruotas: medis buvo aptvertas „Stop“ juosta. Tačiau po poros dienų dėl žolės pjovimo darbų juosta buvo nutraukta. Skaitytojas ją surišo, bet po savaitės juosta buvo nutraukta ir išmesta. Nuo to laiko praėjo dar dvi savaitės, tačiau šaka liko nesaugiai kabėti.

Ikrauk.lt redakcija susiekė su Kauno miesto tvrakymo skyriaus darbuotoja Birute Zareckiene. Ji teigė, kad jokio laiško ar rašto iš gyventojų dėl Ramybės parke sančios šakos negavo. Patikino, kad ir iš avarinės tarnybos informacija apie netvarkingą medį taip pat nepasiekė, tačiau informavo, kad dar gegužės mėnesį šis parkas buvo sutvarkytas ir surinkta net 20 pavienių šakų. Darbuotoja šiandien susisiekė su UAB „Irgita“, atsakingą už želdynus ir miesto tvarkymą, kad šiandien nuvyktų į parką įvertinti situacijos ir esant būtinybei nupjautų šaką.

Temos Ramybė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt