Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Renginiai su neteisinga informacija ir jų organizatoriai turėtų būti pasmerkiami dalyvių ir rėmėjų

Facebook renginio puslapyje renginio pradžia nurodyta 20h
Facebook renginio puslapyje renginio pradžia nurodyta 20h
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Greta. „Tikriausiai aš nesu vienintelė, kuri trečiadienį ruošėsi keliauti į renginį „Muzika pildo svajones. „Vaikų Svajonės'' paramos...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Greta.

„Tikriausiai aš nesu vienintelė, kuri trečiadienį ruošėsi keliauti į renginį „Muzika pildo svajones. „Vaikų Svajonės'' paramos koncertas“, organizuojamą Mykolo Markausko. Bilietus nusipirkau prieš nepilną mėnesį, maniau, kad po darbo (buvo parašyta, jog koncerto pradžia yra 20 val.) nuvažiuosiu tiesiai į koncertą. Taip pat kartu eiti įkalbėjau porą draugų. Visi susitarėme susitikti prie koncerto vietos – menų fabriko „Loftas“ Vilniuje 19:45 val. ir kartu eiti į renginį.

Prieš renginį man paskambino draugas pasitikslinti dėl laiko, pažiūrėjau į bilietus ir dar kartą pakartojau, jog koncertas – 20 val. Draugas man pasiūlė pažiūrėti renginio informaciją „Facebook“ paskyroje, kur koncerto dieną renginio organizatorius Mykolas Markauskas įkėlė informaciją, jog renginio pradžia yra 21 val., o durys atidaromos 20 val.

Šios informacijos anksčiau nebuvo nei „Bilietupasaulis.lt“ svetainėje, nei prie renginio informacijos „Facebooke“. Kodėl tokia informacija įkelta tik koncerto dieną? Matyt, renginio organizatoriai ne tik skatina mus paaukoti vaikučiams, bet ir paremti „Lofto“ gėrimų barą ir valandžiukę pagerti perbranginto alaus.

Taigi galiausiai sužinojusi apie pakeistą koncerto laiką mano draugė atsisakė eiti į renginį, nes tiesiog 2 valandas gaišti po darbo iki koncerto yra gana didelė prabanga dirbančiam žmogui, o dar viduryje savaitės. Aš taip pat, manau, kad nebeeisiu, nes darbe iki 20 val. sėdėti nesinori, o į namus kitame miesto gale važiuoti vien iš idėjos (nes iškart teks važiuoti atgal) irgi neapsimoka. Kadangi liko tik pora valandų, tai taip pat neturiu kam atiduoti bilietų. Manau, mūsų auka vaikučiams bus gana maža, tik 48 Lt už du bilietus po 24 Lt, bet tie klausytojai, kurie ateis renginio laiku (20 val.) tikrai parems „Lofto“ savininkus ir organizatorius, papildomai išgerto, vieno ar dviejų perbranginto alaus butelių sumomis.

Manau, kad tokie renginiai su neteisinga informacija ir jų organizatoriai turėtų būti pasmerkiami koncerto dalyvių, klausytojų ir rėmėjų“, - teigia skaitytoja Greta.

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su renginio organizatoriumi Mykolu Markausku. Gautas jo komentaras.

Pripažįstu, kad ant bilietų parašytas laikas buvo 20 val., nors koncerto pradžia - 21 val. Padariau klaidą, tačiau mes palikome laiko žmonėms ramiai susirinkti. Be to, koncertas juk vyko daugiau nei 4 valandas, tai ar toks pokytis iš tiesų sugriovė lankytojos vakaro planus?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt