Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 28d. 12:40 , Atnaujinta: 2014 sausio 28d. 12:40

Skaitytojo skundas. Tvarkaraščiai stotelėse nebereikalingi?

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, panoręs pranešti apie trūkstamą tvarkaraštį stotelėje. „Stotelėje „Vinco Kudirkos aikštė“ (Stoties link) 2013.12.01 buvo eismo įvykis,...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, panoręs pranešti apie trūkstamą tvarkaraštį stotelėje.

„Stotelėje „Vinco Kudirkos aikštė“ (Stoties link) 2013.12.01 buvo eismo įvykis, kurio metu lengvasis automobilis įvažiavo į paviljoną, pakeliui „nuskindamas“ informacinį stulpą su tvarkaraščiais. Apie tai, kad tvarkaraščių nebeliko, 2013.12.05 buvo pranešta „Susisiekimo paslaugos“ Facebook paskyroje – kitą dieną pasirodęs atsakymas „Laba diena, dėkojame už pranešimą“ leido tikėtis, kad situacija jau greit bus pataisyta. 

Deja, praėjo 1,5 mėnesio, stotelėje tvarkaraščių dar nėra. Ši stotelė yra miesto centre, judrioje vietoje, nepaisant to, situacijos sutvarkyti kažkodėl nelabai skubama.

Kyla klausimas, ar tikrai miestui rūpi jo gyventojų ir miesto svečių patogumas?“ – domisi skaitytojas.

Ikrauk.lt redakcija gavo komentarą iš Vilniaus savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistės Ingos Simanonytės.

Dėkojame už informaciją. Socialiniuose tinkluose gautas pranešimas iš karto buvo užregistruotas ir perduotas rangovams, kurie šią informaciją įtraukė į darbų sąrašą. Vilniuje daugiau nei 1200 stotelių, jų tvarkymas užtrunka. Užklausus rangovų, jie informavo, kad darbus planuojama atlikti iki pirmadienio.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt