Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija nekreipia dėmesio į savo studentus

Internetas
Internetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasipiktinę studentai nesupranta, kodėl Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija pernelyg daug rūpinasi savo reputacija visuomenėje, tačiau visai nekreipia dėmesio į savo...

Pasipiktinę studentai nesupranta, kodėl Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija pernelyg daug rūpinasi savo reputacija visuomenėje, tačiau visai nekreipia dėmesio į savo studentus.

Vasarą nuskambėjęs straipsnis apie vieną iš bendrabučių, VTDK priėmė blogą blogą veksmą. Kaikurie dvejus metus išgyvenę studentai P. Vilešio bendrabutyje buvo priverstinai išgyvendinti į V. Grybo g. 39 . Tiesa, čia laimėjo pirmakursiai. Į „senbuvių“ vietas buvo įrašyti būtent jie.

Kodėl ėmiausi parašyti šį mažą straipsnelį? Todėl, kad jau nuo rugsėjo mėnesio neturime interneto. Į nuolatinius skundus, interneto prižiūrėtojai nereguoja. Tiesiog gerdami kavą žeria pažadus jį sutvarkyti. Pasak jų yra prijungti „routeriai“, kurie ir blokuoja kolegijos interneto srautą kitiems. Kaip studentam mokytis (nors neslėpkim, daugumai jo reikia pramogai, „laiko stūmimui“)?

Kiek laiko užtruks sutvarkyti internetą po viešumo? Gal rytoj jau bus? Tai lieka neatsakytas klausimas, kurį galime atsakyti po dienos, gal dar vieno mėnesio, o gal metų?

Tiesa, vos nepamiršau, strudentų zona išties puiki, kolegija sparčiai plečia savo infrastruktūrą. Ji pilna naujų įdėjų. Nors viskas gimsta tik iš dizainerių. Kiti fakultetai netokie ir ryškūs.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt