Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Visiškai neliko pasitikėjimo avialinijomis „Air Lituanica“: ar atgausiu prarastus pinigus už bilietus?

J.Kalinsko/15min.lt nuotr.
J.Kalinsko/15min.lt nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją dėl avialinijų „Air Lituanica“ ir „Estonian Air“ atsiskyrimo sukeltų problemų kreipėsi skaitytoja Tatjana. „Ketvirtadienį „Air Lituanica“ pranešė, kad nuo...

Į Ikrauk.lt redakciją dėl avialinijų „Air Lituanica“ ir „Estonian Air“ atsiskyrimo sukeltų problemų kreipėsi skaitytoja Tatjana.

„Ketvirtadienį „Air Lituanica“ pranešė, kad nuo lapkričio 28 d. bilietus į Amsterdamo reisą bus galima įsigyti tik per „Estonian Air“ pardavimo kanalus, o į Berlyno, Briuselio, Miuncheno ir Prahos – per „Air Lituanica“ bilietų platinimo kanalus. Nepaisant to, keleiviai, kurie įsigijo skrydžio bilietus į Amsterdamą, galės skristi, tik jiems bus suteikiamos „Estonian Air“ paslaugos, t. y. skrydis bus vykdomas Estijos aviakompanijos lėktuvais ir su jų skrydžio numeriu „OV“. Orlaivyje skrydžio metu bus teikiamos „Estonian Air“ paslaugos, jie prisiims visą atsakomybę už keleivių saugumą, garantuos jiems jų teises.

Tai nėra visiška tiesa. Tam, kad skristi į/iš Amsterdamo su „Estonian Air“, reikia pirkti naują bilietą už specialią kainą, kurį yra beveik dvigubai didesnė negu mokėta rugsėjo mėnesį. Už anksčiau pirktą bilietą pingus turi grąžinti "Air Lituanica".

Mano du vaikai turi atskristi Kalėdų atostogų ir aš sumokėjau jau trigubą kainą už bilietus – 500 Lt *2, kai pirkau per "Air Lituanica" rugsėjo mėnesį ir 1950 Lt šiandien, kai pirkau naujus bilietus iš Estijos avialinijų tiems patiems skrydžiams. Nežinia, kada atgausiu prarastus pinigus. Visiškai neliko pasitikėjimo Lietuviškomis avialinijomis", – skundėsi Tatjana.

Turi ką pasakyti šia tema? Krauk nuomonę čia arba siųsk ikrauk@15min.lt

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su avialinijomis „Air Lituanica“. Gautas komunikacijos vadovės Sandros Meškauskaitės komentaras.

Keleiviai, kurie bilietus Amsterdamo kryptimi pirko per „Air Lituanica“ pardavimo kanalus imtinai iki gruodžio 12 d., galės skristi be jokių bilietų pakeitimų. Su vėliau skrendančiais  keleiviais bendrauja „Air Lituanica“ Klientų aptarnavimo centras ir siūlo  galimas alternatyvas: kitą skrydį arba pinigų grąžinimą už bilietus.

Nepažeisdama keleivių teisių, „Air Lituanica“ pinigus už bilietą privalo grąžinti per 7 dienas nuo keleivio prašymo pateikimo ir patvirtinimo, tačiau realiai pinigų grąžinimą padarome greičiau. Nuo lapkričio 28 d. skrydžio bilietus į Amsterdamą keleiviai gali įsigyti tik per „Estonian Air“ bilietų platinimo sistemas, tad mūsų kompanija negali atsakyti už šių bilietų kainas. Visi keleiviai, pirkę bilietus į Amsterdamą per „Air Lituanica“, gali būti ramūs, kad su jais bus susisiekta ir esant problemoms, jos bus išspręstos.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt