Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojos Olgos pagalbos šauksmas: baikite tyčiotis iš autobusų keleivių

Skaitytoja Olga: kodėl tyčiojamasi iš keleivių
Skaitytojos Olgos nuotr. / Skaitytoja Olga: kodėl tyčiojamasi iš keleivių
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Vilniaus viešojo transporto (VVT) vairuotojo chamizmas ir arogancija keleivių atžvilgiu neretai peržengia visas ribas.

Vilniaus viešojo transporto (VVT) vairuotojo chamizmas ir arogancija keleivių atžvilgiu neretai peržengia visas ribas.

„Siunčiu gegužės 19 dieną apie 16 val. prie Žaliojo Tilto stotelės padarytas nuotraukas – vieno gudručio sostinės 3G autobuso vairuotojo užmaskuotą elektroninio bilieto komposterį: „Logika paprasta – keleiviai pamato, kad vairuotojo kabina užima dvi pirmas durų dalis ir pro tas duris net nesistengia lipti. O juk ten pakabintas komposteris ir aiškiai matyti, kad viena vairuotojo kabinos dalis privalo būti pritraukta arčiau vairuotojo, kad atlaisvintų pirmas įlipimo duris. Ir viskas tam, kad jokiais budais neatidaryti pirmas autobuso durys! Kaip naudotis tokiu komposteriu?“ – klausia Olga.

– Kodėl keleivius tikrinanti įstaiga, taip vadinamieji kontrolieriai, nepatikrina ir vairuotojų elgesio? Ar jie pajėgūs tik pamiršusius pažymėti bilietą senukus už kuprų kratyti? Kiek galima kentėti vairuotojų aroganciją ir įžūlumą mūsų atžvilgiu? Už važiavimą mes sumokame didelę kainą, be to, dar turime kęsti vairuotojų patyčias, – piktinasi Olga.

Komentuoja Vilniaus savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Inga Simanonytė:

„Labai atsiprašome keleivės už patirtus nepatogumus. Ji yra teisi – pagal nustatytą tvarką, vairuotojas privalo atidaryti priekines duris ir leisti keleiviams pro jas įlipti. Už nustatytos tvarkos pažeidimą vairuotojui bus pareikšta drausminė nuobauda ir sumažinta priemoka už kultūringą keleivių aptarnavimą“.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt