Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 4d. 16:56

Skaitytojos skundas. Nori nupjauti vienintelį likusį medį

Liepa
Liepa

Kažkada kiemas Kauno miesto centre buvo žalia oazė... Kieme augo ne vienas medis, Savanorių prospeko estakados šlaite žaliavo dižiulės akacijos, kurios pavasarį skleisdavo...

Kažkada kiemas Kauno miesto centre buvo žalia oazė... Kieme augo ne vienas medis, Savanorių prospeko estakados šlaite žaliavo dižiulės akacijos, kurios pavasarį skleisdavo ypatingą savo žiedų aromatą. Ir nors kiemas, kaip jau minėjau, yra miesto centre, vasarą medžiuose suokdavo paukščiai.

Metams bėgant, nebeliko akacijų. Buvo nupjauti ir kiti medžiai, kurie kažkam trukdė... Šiuo metu kieme yra likusi viena gražuolė liepa, menanti prieškario laikus... Senieji namo gyventojai pasakojo, kad ši kiemo puošmena buvo pasodinta namo savininko rankomis... Deja... dabar liepa jau taip pat, kaip ir kiti buvę kiemo medžiai, kažkam trukdo... Nors medžiai, kaip mes žinome, grynina orą, ir ji – vienintelis atgaivos šaltinis širdžiai, vyresniems šio namo gyventojams, kurie jau nebegali išeiti iš savo būstų.

Liepoje yra įkeltas inkilas, suka lizdus paukščiai, kurie pavasarį namo gyventojus džiugina savo giesmėmis. Šiuo metu kiemo puošmenos laukia liūdnas likimas, nes gražuolis jos kamienas pažymėtas didžiuliu raudonu kryžiumi, kurs reiškia tik vieną – medis artimiausiu metu turi būti nupjautas...

Ironiška, kad tos pačios Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius siekia, kad Kaunas taptų žaliausiu ir ekologiškiausiu miestu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt