Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 spalio 7d. 22:08

Sunku patikėti: prekybos centre „Ozas“ naktį įstrigusi mergina negalėjo grįžti namo...

Prekybos centre "Ozas" šiuo metu vykdomi paskutiniai pasiruošimo darbai prieš vakare vyksiantį iškilmingą atidarymą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Prekybos centre "Ozas" įsikūrusi "Prisma".
Skaitytoja Monika pateko į išties keblią situaciją. Kiekvienas ją gali vertinti savaip. Perskaitykite čia sudėliotas nusivylusios Monikos mintis ir komentare parašykite savo nuomonę.

Skaitytoja Monika pateko į išties keblią situaciją. Kiekvienas ją gali vertinti savaip. Perskaitykite čia sudėliotas nusivylusios Monikos mintis ir komentare parašykite, ką galvojate.

Monikos planas – daiktus palikti „Prismos“ saugyklose

Spalio 4 dieną, šeštadienį, nusprendėme nueiti i prekybos centrą „Ozas“, ten apsipirkti bei pažiūrėti porą filmų. Kad nereikėtų nešiotis visų daiktų, nusprendėme pirkinius ir kai kuriuos kitus daiktus palikti daiktų spintelėje šalia „Prismos“.

„Prismos“ apsauga išėjusi, todėl mums niekaip negalima padėti. Išeitis – laukti ryto...

Grįžę iš filmo, (~23:30) pamatėme, kad prie „Prismos“ įėjimo ir per visą plotį nuleistos grotos. Taigi mūsų daiktai liko ten, anapus! Sunerimę išskubėjome ieškoti apsaugos. Ją radome pirmame PC „Ozas“ aukšte, prie scenos (vyko darbuotojų šventė). Apsauginiai pasakė, kad jie nėra atsakingi už „Prismą“, ten neva dirba kita apsaugos firma.

Nusivedė mus į apsaugos kambarį, ten sutikome maždaug 8 žmones kurie šventė šventę, gėrė alkoholinius gėrimus. Jie pakartojo: „Prismos“ apsauga išėjusi, todėl mums niekaip negalima padėti. Išeitis – laukti ryto...

Raktai nuo namų liko saugykloje!

Neva, tai ne pirmas toks atvejis! Bet blogiausia, kad spintelėje liko raktai nuo namų, piniginė ir kita. Likome it musę kandę – tik su telefonais ir asmens dokumentu. Telefonas, žinoma, jau beveik išsikrovęs. Bet šiaip ne taip spėjome apskambinti draugus ir gimines. Galų gale pusbrolis atsiliepė ir nudžiugino, kad galime atvažiuoti pas jį. Kol gavome šį paguodžiantį atsakymą, prastovėjome lauke apie dvi valandas.

Blogiausia, kad spintelėje liko raktai nuo namų, piniginė ir kita. Likome it musę kandę – tik su telefonais ir asmens dokumentu.

Autobusai, žinoma, nevažiavo, taigi turėjome kviesti taksi, už kurį sumokėti negalėjome... Laimei, pusbrolis turėjo pinigų, tai pasitiko mus ir sumokėjo. Ryte nuskubėjome daiktų, ir išvargę, neišsimiegoję pagaliau grįžome namo ir griuvome miegoti.

Likimo ironija: gyvename vos 8 min. kelio pėsčiomis nuo PC „Ozas“. Bet vis tiek negalėjome į namus sugrįžti...

PC „Ozas“ direktorė Inga Navickaitė: gaila, kad lankytoja neatkreipė dėmesio į „Prismos“ darbo valandas

PC „Ozas“ direktorė Inga Navickaitė redakcijai atsiuntė tokį komentarą:

Mūsų prekybos centrą saugantys darbuotojai teisingai informavo „15min.lt“ skaitytoją ir „Ozo“ lankytoją, jog parduotuvės „Prisma“ apsaugą vykdo kita saugos kompanija. Todėl mūsų prekybos centre dirbantys apsaugininkai po „Prisma“ darbo valandų neturi galimybių patekti į jos teritoriją. Tiek „Prisma“, tiek joje įrengtos saugojimo spintelės pirkėjams prieinamos iki 23 val. Gaila, jog „15min.lt“ parašiusi pirkėja neatkreipė į tai dėmesio ir todėl patyrė rūpesčių.

Tarsimės su „Prisma“ valdytojais, jog pirkėjai būtų aiškiau informuojami apie prie parduotuvės esančių spintelių prieinamumą. Tuo tarpu „Ozo“ lankytojus šaltuoju metu sezonu kviečiame naudotis netrukus pradėsiančios veikti 3-iame prekybos ir pramogų centro aukšte įsikūrusios rūbinės paslaugomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt