Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švenčiant Lietuvos įstojimo į ES jubiliejų, per oficialų LR Seimo kanalą buvo transliuojamas Trispalvės niekinimas

Menininkas niekina Lietuvos trispalvę per LR Seimo kanalą
Menininkas niekina Lietuvos trispalvę per LR Seimo kanalą
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Sveiki, šiandien (maždaug 12.30) ieškodamas sau patinkančio televizijos kanalo buvau nustebintas ką transliuoja oficialus LR Seimo kanalas per Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą...

Sveiki, šiandien (maždaug 12.30 val.), ieškodamas sau patinkančio televizijos kanalo buvau nustebintas ką transliuoja oficialus LR Seimo kanalas per Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 10-ies metų jubiliejų.

Šio šou pradžioje kostiumuotas vyrukas sau už nugaros ant sienos buvo pasikabinęs Lietuvos Trispalvę, vėliau savo rankas bei veidą jis pradėjo tepti ruda medžiaga, o pasirodymo pabaigoje šis menininkas nukabino Lietuvos Trispalvę, kabėjusią jam už nugaros, ir ėmė į ją valytis savo rankas bei veidą.

Paprasčiausiai kilo įtarimas ar toks vaizdas per oficialų LR Seimo kanalą yra priimtinas ir laikomas visiems suprantamu menu, ypač per tokį jubiliejų? Sprendžiant iš užrašo „Kartojama“, šis šlykštus pasirodymas yra transliuojamas jau ne pirmą kartą. Deja, nenufilmavau viso pasirodymo, nes tiesiog negalėjau patikėti tuo, ką rodo per šį kanalą, tačiau ir šio šou fragmentas tikrai leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie jį.

Papildyta LR Seimo Viešųjų ryšių skyriaus kometaru:

15min.lt interneto portalo skiltyje „Įkrauk.lt“ autorius straipsnelyje „Švenčiant Lietuvos įstojimo į ES jubiliejų, per oficialų LR Seimo kanalą buvo transliuojamas Trispalvės niekinimas“ stebisi, kad gegužės 1-ąją, kai Lietuva minėjo savo narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį, „oficialus LR Seimo kanalas“ transliavo Lietuvos trispalvę žeminančius vaizdus. Informuojame, kad programa „Seimas – tiesiogiai“ nuo 10.20 iki 14 val. pakartotinai transliavo balandžio 11 d. rodytą Seimo rūmuose vykusią konferenciją „Smurto bei savižudybių prevencija ir destruktyvus menas Lietuvoje“. Autoriaus matytas fragmentas sukėlė neigiamą reakciją, nes galbūt buvo vertinamas be visos konferencijos skleidžiamos žinios ir bendro konteksto.

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt