TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„30 Seconds to Mars“ padovanojo nepamirštamą vakarą (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmą kartą Lietuvoje apsilankę „30 Seconds to Mars“ vyrukai į „Siemens“ areną pritraukė būrius gerbėjų. Alternatyviojo roko atlikėjai džiugino įspūdingu pasirodymu, kuriame netrūko nei specialių šviesų efektų, nei užburiančios muzikos.

Pirmą kartą Lietuvoje apsilankę „30 Seconds to Mars“ vyrukai į „Siemens“ areną pritraukė būrius gerbėjų. Alternatyviojo roko atlikėjai džiugino įspūdingu pasirodymu, kuriame netrūko nei specialių šviesų efektų, nei užburiančios muzikos.

Koncertą pradėjo apšildančioji grupė – suomių duetas „TV OFF“. Deja, jis nesulaukė didelio susirinkusiųjų susidomėjimo. Šiaurietiškos pop-electro muzikos atlikėjai buvo kiek per ramūs nekantriai dievukų laukiančiai publikai. Visgi, jiems atliekant paskutinę dainą nuaidėjo gausūs aplodismentai.

Ilgai laukti „30 Seconds to Mars“ į sceną įžengė kiek patampę susirinkusiųjų kantrybę. Nors grupė vėlavo daugiau nei pusvalandį, viską atpirko įspūdingas, tarsi iš požemių išnyrančio Jaredo Leto pasirodymas, apsuptas šviesų ir garsų šou. Energingai pasisveikinęs jis pradėjo pasirodymą daina „Night of the Hunter“, kurios žodžių publika iš susijaudinimo net negalėjo atkartoti.

Reikalaudamas visų šokti, šokinėti ir nesivaržant rėkti grupės lyderis akimirksniu išjudino susirinkusiuosius. Nuotaiką dar labiau pakėlė ryškiaspalviai kamuoliai ir įvairių gyvūnų pavidalo balionai, kurie smagiai skraidė iš rankų į rankas. Kiek surimtėti privertė dainos „This is war“ metu ekranuose pasirodę kovų vaizdai, kuriuos vis perskrosdavo citatos apie karą ir taiką.

Pasirodymo tikrai nepamirš grupės gerbėjas Saulius. Jis buvo išsirinktas iš minios, kai grupės vokalistas paatviravo, jog kitai dainai atlikti jam reiks kažko tikrai lietuviško. Ant scenos atsidūręs vaikinas tarsi prarado kalbos dovaną, kalbanr Jaredui Letui, jis iš pradžių tesugebėjo susiimti už galvos, tačiau vėliau drąsiai išrėžė: „Lithuania motherfuc....“ Užklupusios emocijos tarsi plūdo per kraštus. Kiek palingavęs į muzikos taktą ir pasiautęs ant scenos Saulius buvo palydėtas pavydžiais gerbėjų žvilgsniais.

Ramiai sėdinčių savo vietose tikrai nebeliko skambant paskutinėms dainoms. Grupės nariai džiaugėsi, kad šį vakarą susirinkusi publika „lengvai išprotėjusi“ ir, tarsi norėdama ją apdovanoti, pakvietė būrį gerbėjų ant scenos kartu atlikti paskutinę dainą. Apsėsti euforijos jie lingavo į muzikos ritmą ir linksmai mojavo likusiems apačioje. Nebesutvardydamas jausmų vienas gerbėjas netgi apkabino grupės lyderį, kas jam sukėlė tik lengvą šypsnį.

Atsidėkodami už koncertą gerbėjai šėlo iki pat jo pabaigos. Galima buvo išvysti šviečiančių telefonų šou, linksmus žaidimus su popierine konfeti ir iš rankų daromus žymiuosius gerbėjų klubo „Echelon“ ženklus – mistines triadas. Na, o koncerto pabaigoje Jaredas Leto gyrė publiką ir drąsiai sušuko, jog myli Lietuvą.

Nuotr. Dainius Nemanis

VIDEO: Thirty Seconds To Mars - This Is War
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt