Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 8d. 23:46

„5 pėdučių“ globotiniui reikalinga šeima

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Po to, kai gruodžio pradžioje Klaipėdoje buvo padegti gyvūnų globos namai „5 pėdutės“, šiuo metu ši prieglauda naujų globotinių priimti negali, todėl ieško laikinų globėjų, galinčių priglausti šunelius bei katytes laikinai, kol šie ras naujus namus.

Po to, kai gruodžio pradžioje Klaipėdoje buvo padegti gyvūnų globos namai „5 pėdutės“, šiuo metu ši prieglauda naujų globotinių priimti negali, todėl ieško laikinų globėjų, galinčių priglausti šunelius bei katytes laikinai, kol šie ras naujus namus.

Vienas laikinų globotinių yra Flukas. Jo gyvenimo istorija nepaprasta. Sakoma, kad bėda po vieną nevaikšto. Flukas tai patyrė savo kailiu: kadangi šunelio santykiai su kitais tos pačios lyties šunimis komplikuoti (kas yra visiškai normalu), jis neseniai įsivėlė į konfliktą su kitu patinu, kova paliko randą jo snukutyje, tada berniuko atsisakė jo šeimininkai...

Vienintelis šviesus ir geras dalykas, nutikęs šuniukui per pastarasias kelias savaites, – nuostabūs laikini globėjai, kurie priglaudė jį savo namuose, kad šis galėtų šiltai ir ramiai gydytis žaizdas ir laukti nuolatinių savo namų. Iki šiol gyvenęs lauke, Flukas puikiai moka elgtis namuose: jis guli savo vietoje, nesimaišo, neloja, netriukšmauja, prašosi į lauką, kai to nori, nelipa į lovą, kai šeimininkai valgo, neprašinėja, tiesiog žino savo vietą. Netgi drįstume teigti, kad šunelis puikiai gali gyventi bute, jis geras, neagresyvus.

Didžiausia Fluko aistra – pasivaikščiojimai kieme, dūksta po sniegą pamiršęs savo bėdas. Vienintelis dalykas, kuris pačiam šuneliui kelia bėdų, jo sužeista lūpytė, atrodo, kad jis dėl to labai pergyvena, vis bando patikrinti letenėle, ar viskas gerai. Randai gi vyrą puošia, Flukai! Laikina globėja palaiko jį už leteniukės, kol šis užmiega, kad šunelis leistų lūpytei ramiai gyti. Laikina globėja negaili šuneliui gerų žodžių: „Tikrai labai geras šunelis. Toks jausmas, kad bijo kažką blogo padaryti, ramus ir taikus, o pakalbinus vizgina gražiai uodegytę. Kai pradedu šukuoti, atsigula ant nugaros ir maivosi. Tikras šaunuolis!“

Žaizda greit užgis, šunelis pasveiks, todėl didžiausias rūpestis jam ir mums – gerų šeimininkų paieškos. Gal tai jūs esate tas šeiminikas, kuris ieško Fluko? Jei taip, kreipkitės į jo laikiną globėją Airidą telefonu 8 603 09670.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt