Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

7 būdai nustebinti savo mylimąją Valentino dieną

Šaltinis: 15min
0
A A

Kasmet vasario viduryje daugybė žmonių susiduria su iššūkiu, kurį su laiku įveikti darosi vis sunkiau: ką padovanoti savo mylimajai ar mylimajam. Tai ypač aktualu tiems, kurie...

Kasmet vasario viduryje daugybė žmonių susiduria su iššūkiu, kurį su laiku įveikti darosi vis sunkiau: ką padovanoti savo mylimajai ar mylimajam. Tai ypač aktualu tiems, kurie antrajai pusei rodo daug dėmesio ir stengiasi išlikti originalūs. Štai keletas idėjų, kurios jei neišspręs dilemos, tai bent padės ieškant tinkamiausio sprendimo, kuris taip nudžiugintų Jį ar Ją.

Tapk virtuvės šefu

1. Nusivesti į prabangų restoraną nėra sudėtinga, bet pagaminti stulbinamą vakarienę namuose – tai jau tik tiems, kas tikrai myli ir yra pasiryžę įdėti daug darbo. Kita vertus, šiais laikais, kai knygynų lentynos lūžte lūžta nuo receptų knygų, o internetas užtvindytas įvairiausiais patarimais, kaip teisingai paruošti vieną ar kitą patiekalą, būtų tiesiog nedovanotina bent kartą per metus nepasistengti ir nenustebinti savo mylimo žmogaus savarankiškai paruoštu maistu ir subtiliu jo pateikimu, juo labiau kad pastangos, net jei rezultatas ir nebus labai vykęs, greičiausiai neliks neįvertintos!

Kaina – nuo 50 iki 200 Lt

Įteik paslėptą dovaną

2. Valentino dienos vakare, matyt, reta pora išsivers be žvakių. Tad kodėl būtent jos negalėtų būti ta staigmena, kuri maloniai nustebina merginą. Pavyzdžiui, bellaj.com siūlo įsigyti žvakių, kuriose yra paslėpti įvairūs papuošalai. Daugumos jų vertė svyruoja nuo 10 iki 450 JAV dolerių. Tiesa, laimingiausiems teks laimė rasti ir 10 000 kainuojantį papuošalą. Viena žvakė kainuoja beveik 25 JAV dolerius. O jei nenorite pirkti tokios staigmenos internetu – visada galima pačiam įdėti šiek tiek darbo ir staigmeną paslėpti žvakėje.

Kaina – apie 64 Lt

Būk itin mielas

3. Tiems, kuriems drugeliai tik pradėjo pleventi pilve ir kurie ne vaikšto, o tiesiog sklendžia žemės paviršiumi, bene geriausias būdas išreikšti savo jausmus ir norą būti kartu, matyt, bus įsimylėjėlių pirštinės. Jų pasirinkimas didelis, o ir kainos svyruoja nuo kelių dešimčių iki daugiau nei šimto litų. Vis dėlto šią dovaną dovanojantiems tikriausiai bus savaime aišku, kad svarbiausia ne kaina, o jausmas.

Kaina – nuo 50 iki 130 Lt

Kokybiškai pasaldink gyvenimą

4. Jeigu norite tikrai pradžiuginti savo mylimąją saldumynais – pamirškite šokolado dėžes iš prekybos centrų. Nebūkite tinginiai ir skirkite laiko kokybiškai dovanėlei išrinkti. Jei norite pasaldinti jūsų poros gyvenimą, tam puikiai tiktų rankų darbo šokoladas iš „AJ šokolado“, „Šokolado meistrų“ ar kitų nedidelių gamintojų. Taip pat galima pasižiūrėti, ką siūlo ir kepyklėlės. Pavyzdžiui, „Tie kepėjai“.

Kaina – 10 iki 150 Lt

Sužavėk ją klasika

5. Kartais nereikia išradinėti dviračio tam, kad galėtum važiuoti – užtenka pasinaudoti jau seniai patikrintais būdais. Vienas tokių – neatremiamas rožių puokštės ir šampano derinys. Tiesa, tam, kad jis tikrai nudžiugintų jūsų mylimąją, reikia, kad rožės būtų šviežios, nenuvytusios ir jų būtų daug! Taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į šampaną. Negriebkite pirmo pasitaikiusio ir juoba pigiausio butelio nuo parduotuvės lentynos, nes ten yra nemažai gerų pasirinkimų. Jei norite paišlaidauti ir nepagailėsite daugiau nei 100 Lt, galite nupirkti tikrojo šampano, kuris gaminamas Šampanės regione. Tačiau žinovai sako, kad yra ir kitų, pigesnių, bet taip pat kokybiškų putojančių vynų. Pavyzdžiui, Lietuvos putojančių vynų rinkos lyderis „Alita“ siūlo net kelias šio gėrimo rūšis. Iš jų Valentino dienai tinkamiausios būtų „Rosé“ arba „Klasikinis“ briutas.

Kaina – nuo 50 iki 255 Lt

Padėkite jai išsirinkti apatinį trikotažą

6. Bandę savo antrajai pusei padovanoti apatinį trikotažą tikriausiai žino, kad tai ne itin lengva užduotis. Tačiau neverta nuleisti rankų, nes yra kita, gal net labiau intriguojama išeitis – nusiveskite Ją į apatinio trikotažo parduotuvę ir kartu išrinkite tai, ką ji galbūt dėvės vėliau vakare, kai matysite tik jūs! Kadangi „Victoria's Secret“ parduotuvės Lietuvoje dar nėra, tai verta užsukti į „Etam“, „Triumph“ ar „La Perla“.

Kaina – nuo 150 Lt

Keliaukite

7. Ar matėte, kiek dabar kainuoja lėktuvo bilietai?! Akylesni žmonės nučiumpa tokius skrydžius, kurie atsieina mažiau nei kelionė autobusu į kitą Lietuvos kraštą. Šiais metais Valentino diena išauš penktadienį, tad pasistengus galima susikurti visą meilės savaitgalį. Jis galėtų būti, pavyzdžiui, Italijoje. Į ten dabar bene pigiausi skrydžiai. O jei pinigai kišenės nedrasko – galima nukeliauti savaitgaliui ir prie Baltijos jūros. Sako, žiemą Neringoje taip pat labai gera. Ypač kai po pasivaikščiojimo žvarbiame ore gali grįžti ten, kur kūrenasi židinys, ir priešais jį išsitiesti. O kaip viskas klostysis vėliau – jau jūsų fantazijos reikalas.

Kaina – nuo 500 Lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt