Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 24d. 20:17

7 dalykai, likę už „Tamsta Muzika 2011“ kadro (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Gražiausi ir smagiausi dalykai dažnai lieka už rimto festivalio kaukės ar paslėpti giliai kiekvieno festivaliečio širdyje.

Turbūt neįmanoma aprašyti ar papasakoti visko, kas buvo patirta per tris dienas. Ne išimtis ir „Tamsta“ festivalyje praleistas laikas. Gražiausi ir smagiausi dalykai dažnai lieka už rimto festivalio kaukės ar paslėpti giliai kiekvieno festivaliečio širdyje. Tačiau niekuomet neverta pamiršti to, kas džiugina ir padeda praleisti nuostabias dienas gausias muzikos, meilės ir mažesnių ar didesnių smulkmenų:

  1. Lietus. Jau pirmosios festivalio dienos pietums buvo pateiktas gausaus lietaus patiekalas. Tarsi iš kibiro pilamas vanduo nusileisdavo ant į festivalį skubančių ar daiktus išsikraunančių žmonių galvų. Tačiau visgi 0:1 laimėjo noras švęsti. Juk koks festivalis be lietaus, be balų ir be purvo? „Tamstoje“ buvo sudarytos visos sąlygos išbandyti šio mišinio teikiamas linksmybes.
  2. Kelionė. Traukinių stotyje mašinistai turėjo gauti šoką, mat tiek daug palapinių, krepšių, kuprinių ir žmonių išvystama tikrai ne kiekvienos kelionės į Varėną metu. Laimingiausiems, o gal muzikaliausiems pavyko įsėsti į muzikinį traukinį. Jame dainomis džiugino per visus vagonus lakstančios grupės „Rezervuota“ merginos. Pačiupusios mažą gitarą, dėžę ir pralavinusios balsus jos neleido liūdėti gan ilgoje kelionėje. Po jų keliautojai dar traukė tokias dainas kaip: „Tu vėjo paklausk“ ar „Ryt iš ryto“.
  3. Gamta. „ Jei ne grybai ir ne uogos, dzūkų mergos būtų nuogos“ – taip sakydavo senoliai, ši išmintis galioja ir dabar, juk visoms gėrybėms reikia tinkamos aplinkos. Neįmanoma nepastebėti Varėnos miškų, vandens telkinių ir kitų žaliųjų stebuklų. Net prastokas oras nesutrukdė išbandyti vėsaus vandenuko, telkšojusio netoliese. Patikinu, smagu, gera ir verta apsilankyti Dainų slėnyje.
  4. Gyvūnai. Šis festivalis ypatingas tuo, kad ne tik leidžiama, bet ir raginama namuose nepalikti ne tik draugų ar vaikų, bet ir augintinių. Liežuvį iškišusių keturkojų tikrai netrūko. Juos meiliai glostė praeiviai ir paslapčia vaišino maisto palapinių šeimininkai. Smagus šunų amsėjimas ne tik netrukdė, bet ir padėjo pasijusti tarsi namie.
  5. Nuotykiai. „Tamsta Muzika“ festivalis ypatingas tuo, kad jame galima ne tik pasiklausyti muzikos iš dviejų scenų (Didžiosios ir „Red Bull Tourbus“), bet ir išvysti laukinį šėlsmą „Gatvės“ šokių scenoje. Nuotaikinga muzika skambėjo ir ant autobuso stogo. Pasirodė jaunos grupės, konkursų nugalėtojai ir senieji atlikėjai. Na, o šokių aikštelė buvo tokia populiari, kad šokėjų kovas žiūrovai stebėjo net užlipę ant medžių šakų. Liūdėti neleido ir įvairūs kioskeliai, poilsio zonos, užkandžiai, gėrimai bei žaidimai.
  6. Maistas. Organizatoriai žadėjo, kad šiemet eilėse laukti maisto nebeteks. Panašiai ir buvo. Maistas laukė pats įvairiausias: nuo tradicinių čeburekų iki įmantrių sušių. Daugiausiai dėmesio sulaukė smiliadančio „Bebro blyninė“ prie jo kioskelio rikiavosi žmonės ir gardžiais kvapais viliojo jau besinešantys blynus smaguriai. Negalima pamiršti ir gėrimų. Alus ir sidras liejosi laisvai, nevaržomai ir buvo dalijamas kiekviename kampe. Juk jis padeda geriausiai atsipalaiduoti ir pasinerti į visišką ramybės transą.
  7. Erotika. Jau festivalio šūkis nuteikė, kad meilės ir šilto bendravimo čia tikrai netrūks. Jaukiai hamakuose suposi susiglaudusios porelės, naktį šnarėjo palapinės, o bučinius buvo galima išvysti kiekvieną minutę. Suintrigavo ir G&G Sindikato vyrukai, kai Svaras paskelbė, kad jų grupė sugalvojo naują idėją – kolekcionuoti moteriškas liemenėles. Rėžę įtikinančią kalbą apie originalumą ir ilgaamžiškumą vyrai sulaukė net trijų kolekcijos eksponatų.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt