Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ pavasario lygiadienio koncerte savo dainų magija prišaukė pavasarį

Pavasario lygiadienio koncertas/ Renginio organizatorių nuotrauka
Pavasario lygiadienio koncertas/ Renginio organizatorių nuotrauka
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Šeštus metus iš eilės Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ rengia koncertus lygiadienio šventei paminėti bei klausytojus džiugina ir savo naujomis dainomis. Šiais metais ir...

Šeštus metus iš eilės Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ rengia koncertus lygiadienio šventei paminėti bei klausytojus džiugina ir savo naujomis dainomis. Šiais metais ir toliau tradicija tęsiama ne tik Vilniuje, bet ir Kaune.

Kovo 21 dieną vilniečiai ir miesto svečiai palengva žingsniuodami gatvėmis ir kvėpuodami vis šiltėjančiu oru rinkosi į Šv. Kotrynos bažnyčią pasiklausyti magiškai svaiginančio Aistės Smilgevičiūtės balso bei grupės „Skylės“ muzikos, nunešančios į girias ir marių bei jūros pakrantes. Vieniems klausytojams šis koncertas tapęs gražia pavasario tradicija, kitiems galimybė pamatyti nepakartojamo reginio ir pasiklausyti kokybiškos lietuviškos muzikos.

Šiais metais pavasario lygiadienio koncertą papildė ir styginių kvartetas bei galinga vokalinė vyrų grupė – Juodaragio genties choras. Kiekvienam turėjo šiurpuliukai nueiti per nugarą girdint lyg su panteizmo galia susimaišiusias dainas po barokiškomis bangomis alsuojančiais bažnyčios skliautais. Šį įspūdį padėjo sustiprinti šviesų dailininko Mariaus Selevičiaus pagalba, kuomet net skulptūros pritarė dainoms, o prožektorių šviesos lyg savo forma skaitydavo dainų žodžius.

Koncerte programoje buvo atliekamos dainomos-istorijomos iš albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“, taip pat dainos iš grupės projekto „Broliai“. Ištikimų grupės gerbėjų širdis ir ausis nudžiugino visiškai naujos ir dar tik ketinamos įrašyti naujos dainos iš būsimojo grupės albumo.

Be abejonės koncertas nebūtų toks magiškas be geros garso kokybės ir be garso režisieriaus Valdo Karpuškos pagalbos, kuomet garsas atsitrenkęs į bažnyčios sienas tiesiai įsiskverbdavo į žmonių ausis. O pabaigai žiūrovams išlydėti skirta Juratės ir Kastyčio daina „Meilės duetas“ bei nuoširdus ir didelis Aistės Smilgevičiūtės, Roko Radzevičiaus, Mantvydo Kodžio, Kęstučio Drazdausko, Jono Krivicko, Gedimino Žilio ir Salvijaus Žeimio padėkos nusilenkimas dalyvavusiems klausytojams.

Antrasis pavasario lygiadienio koncertas vyks šį vakarą kovo 22 dieną Kaune „Romuvos” kino teatre.
 

Ikrauk.lt reporterė Deimantė Varnaitytė

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt