Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akordeonistas A.Šiška: „Per Gatvės muzikos dieną pasijuntu lyg žvaigždė“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Reporterė Auksė kalbino vieną iš Gatvės muzikos dienos senbūvių – akordeonistą Andrių Šišką.

Gegužės 7-oji – tai visų senučių, kurios nemėgsta garsios muzikos, siaubo diena. Šiandien Vilniaus centras pilnas įvairių muzikos garsų: nuo liaudiškų dainų iki šiuolaikinių. Šiais metais Vilniuje aidi tai jau penktoji gatvės muzikos diena.

Kiekvienais metais dalyvauja vis naujos grupės ar nauji atlikėjai (juk Lietuva tikras žvaigždžių „gaminimo" fabrikas). Bet tarp visų atlikėjų galima sutikti ir GMD senbūvių, kurie čia dalyvauja jau nuo pat pradžios. Vieną iš senbūvių, be to ir vieną iš vyriausių GMD dalyvų aptikome Pilies gatvėje. Tai – Andrius Šiška. Senas vyrukas dar turi parako ir jo visai neišgąsdino lietus. Andrius Šiška ištikimas senųjų laikų muzikai. „Aš noriu atgaivinti savo tėvų laikų muziką ir įrodyti, kad ne tik šiuolaikinė muzika yra gera“, – su entuziazmu kalbėjo muzikantas.

Žinoma, daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukė žinomi atlikėjai ir grupės. Bet netrūksta ir liaudiškos muzikos gerbėjų. „Kiekvienais metais džiaugiuosi žiūrovų dėmesiu, nes jo tikrai netrūksta. Šią dieną pasijuntu lyg žvaigždė: aplink blyksi fotoaparatai, Lietuvos garsenybių dėmesys ir visa kita,“– savo įspūdžiais dalinasi A.Šiška.

GMD muzikantams ir žiūrovams – ypatinga diena. Žmonės gali nemokamai pasiklausyti mėgstamos muzikos, o visi jauni atlikėjai gali supažindinti su savo muzikos stiliumi. „Šios dienos aš laukiu visus metus. Ši diena man labai patinka ne tik todėl, kad galiu groti pats, bet galiu pasiklausyti ir mėgstamų atlikėjų. Kol leis sveikata, tol dalyvausiu visose gatvės muzikos dienose,“ – tikino muzikantas.

Marijos Janonytės nuotraukos

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt