Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdas Svidinskas kviečią į koncertą ir paskaitą „Muzikos reikšmė jauno žmogaus ugdymui“

Algirdas Svidinskas
Algirdas Svidinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Etnopedagogas, Raudondvario kultūros centro meno vadovas, festivalio ,,Ant žemės krašto“ ir įvairių muzikinių renginių bei iniciatyvų organizatorius, mokytojas, folkloristas,...

Etnopedagogas, Raudondvario kultūros centro meno vadovas, festivalio ,,Ant žemės krašto“ ir įvairių muzikinių renginių bei iniciatyvų organizatorius, mokytojas, folkloristas, poetas, kompozitorius ir muzikantas Algirdas Svidinskas šį kartą dalinsis ne tik savo muzika, bet ir patirtimi, dirbant su jaunais, į muzikos pasaulį dar tik žengiančiais žmonėmis, juos muzikaliai, kultūriškai ir, neatsiejamai nuo to, socialiai ugdant nuo pradinių klasių. A. Svidinskas jau yra užauginęs gerą būrį stipriai mąstančių, kuriančių, muzikuojančių asmenybių, taip pat skaitęs paskaitą apie jaunimo ugdymą.Su Algirdu scenoje pasirodys ir trys skirtingo amžiaus jo mokiniai: Ignas Lapienis, Ieva Kirstukaitė, Ričardas Kasiukevičius.

Registracija ir bilietų rezervacija el.paštu largo@largo.lt arba tel.: +37061632892. Bilietai parduodami renginio vietoje likus valandai iki renginio pradžios.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt