Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 10:09

Alpstančių „flashmob“ akcijos dalyvių nesuprato apsaugos darbuotojai (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Klaipėdos „Akropolio" lankytojai šeštadienį galėjo stebėti neilini įvykį. Prekybos ir pramogų centro viduje staigiai pradėjo kristi vienas po kito žmonės, tačiau praeiviai į tai reagavo pasyviai, nebuvo nei vieno, kuris pasilenktų pažiūrėti, kas nutiko, ar paklaustų, kas blogai.

Klaipėdos „Akropolio" lankytojai šeštadienį galėjo stebėti neilini įvykį. Prekybos ir pramogų centro viduje staigiai pradėjo kristi vienas po kito žmonės, tačiau praeiviai į tai reagavo pasyviai, nebuvo nei vieno, kuris pasilenktų pažiūrėti, kas nutiko, ar paklaustų, kas blogai. Nustebino ir apsaugos darbuotojų elgesys (pamatysite video), nes jie tiesiog griebė nuo žemės žmones, rėkė, o vaizdo įraše (4:14) matome, net kaip purto merginą!

Tačiau tai nebuvo staigi epidemija, o „Flashmob Klaipėda" organizuotas žmonių alpimas - flashmobas. („Flashmobas" - tai žmonių grupės susitarimas susirinkti viešoje vietoje ir atlikti keistus (bet legalius) veiksmus, tuo nustebinant aplinkinius. Po kelių minučių susibūrimo, grupė išsiskirsto. Koks to tikslas? Tiesiog, kaip teigia „Flashmobo" kūrėjai, pasilinksminti. o Šiame puslapyje kviesime naujus narius ir organizuosime Klaipėdos flashmob akcijas). Kadangi buvo daug pasipiktinusių apsaugos elgesiu, kai kurie žmonės „nukrypo nuo scenarijaus" gerąja prasme ir susiorganizavo antrą alpimo bangą.

Apie Klaipėdoje rengiamus flashmobus, naujienas susijusias su jais sužinosite mūsų „Facebook" grupėje

VIDEO: Faint Flashmob AKROPOLIS Klaipėda

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt