Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytuje - labdaros renginys „Po saule“ (nuotraukos)

Labdaros renginys „Po saule-4“ Alytuje
Labdaros renginys „Po saule-4“ Alytuje
Šaltinis: 15min
0
A A

„Po saule“ - taip pavadinta šventė Alytuje vyko ketvirtus metus iš eilės. Ir jeigu šiame mieste būtų renkamas metų renginys – turbūt, kad pretenduotų į Nr. 1. Bent jau tokią...

„Po saule“ - taip pavadinta šventė Alytuje vyko ketvirtus metus iš eilės. Ir jeigu šiame mieste būtų renkamas metų renginys – turbūt, kad pretenduotų į Nr. 1. Bent jau tokią nominaciją be jokio dūšios skriaudulio galėtume skirti už scenarijų ir scenografiją, kurioje tilpo pagrindinių miesto objektų, pastatų kopijos. Pats Alytaus meras įsitaisė ant Rotušės stogo ir sapne prisipažinęs, kad dar nevogė, mėgino gydyti savo valdomą Vabalytų su musėmis Zuze ir Zavinta (aktorės Inesa Pilvelytė ir Onutė Gudaitytė) bei kitomis vietos įžymybėmis.

Aktoriaus Karolio Sakalausko, geriau žinomo Karoluko, įkūnytas burmistras buvo ružavas, pažiūrom – gal net raudonas. Herojaus prototipu tapo voras, kurio skiriamasis ženklas buvo ne tik vorams, bet ir ir medicinai artimas ženklas – kryžiukas. Scenoje pamatėme miesto bibliotekininkę Širšę Apysaką Zizaitę, kurią vaidino aktorė Edita Zizaitė, prokurorę Ima Boružę (Redita Dominaitytė), verslininką Joną Plaštakę ir daugiau gyvų prototipų, ką atspindi ir šventės scenarijus:

„Mažame miestelyje Vabalytuje gyveno maži vabaliukai - vabalytiškiai: miesto meras, bibliotekos vedėja, prokurorė, verslininkas, pensininkas Uodas Zvimbalonis... Sparčiai mažėjant Vabalytaus miestelio gyventojams, miesto meras Voras Ružavas paskelbė rezaliuciją, leidžiančią miestelį tiesiog išsidalinti. Savo nuosavybę kiekvienas vabalytiškis atsitvėrė aukšta tvora, įkūrė savo kiemo bendruomenę ir ėmė varžytis tarpusavyje,katras surengs puikesnę kiemo šventę”.

Šventėje, kurios tema buvo „Bendra valda“, pradėjo alytiškė dainininkė Laura Rabadabadam, dalyvavo „Alemanos“, „Aušrinės“ šokėjai, jaunosios jaunimo centro balerinos, „Dzūkijos“ cirko ir kiti artistai, tarp kurių – ir garsūs Lietuvos atlikėjai. „Po saule“ sukauptos lėšos tradiciškai bus skirtos Alytaus globos namuose augančių vaikų lavinimui.


Alytausgidas.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt