Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ančiukų lenktynės 2011 (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar žinote, kur sekmadienį buvo galima išvysti daugiausiai ančiukų vienoje vietoje? O gi pramogų centre „Belmontas“, kur vyko septintasis labdaros renginys „Ančiukų lenktynės 2011“.

Ar žinote, kur sekmadienį buvo galima išvysti daugiausiai ančiukų vienoje vietoje? O gi pramogų centre „Belmontas“, kur vyko septintasis labdaros renginys „Ančiukų lenktynės 2011“. Čia beveik 500 geltonų guminių ančiukų plaukė Vilnele, o jų šeimininkai, įsigyję geltonsnapius po 50 litų, tikėjosi, kad Vilnelės srovė jų ančiuką atplukdys tarp dvylikos pirmųjų ir pelnys vertingų prizų.

Prieš lenktynes visi ančiukai buvo sunumeruoti ir sudėti į permatomą dėžę. Iškilmingos eisenos metu ji buvo nunešta į lenktynių startą, kur visi ančiukai buvo paleisti į Vilnelę plaukti pasroviui, finišo link. Vilnelės vandeniui nusidažius geltona spalva, visi nekantriai laukė, kurie dvylikos ančiukų šeimininkai galės džiaugtis prizais.

Pirmasis finišo liniją kirto 415 numeriu pažymėtas ančiukas, pelnęs jo šeimininkui kelionę į Švediją, antrasis – 420 numeris, kurio šeimininkas džiaugėsi laimėtu „Fujifilm“ fotoaparatu, trečiasis atplaukė – 237 numeriu pažymėtas geltonsnapis ir savo šeimininkui laimėjo skrydį oro balionu, dar kiti devyni ančiukų savininkai pasidalijo kitus vertingus prizus.

Šį geros nuotaikos renginį organizavo Vilniaus „Rotaract“ klubas, o visi pinigai, surinkti labdaros metu, atiteks šio klubo socialiniam projektui „Ateitis mano rankose“, kuris rūpinasi socialiai remtinose šeimose ir vaikų namuose augančiais vaikais.

Renginio metu koncertavo grupė „Liūdni slibinai“, šoko vaikų šokio kolektyvai, patys mažiausieji renginio svečiai dalyvavo įvairiuose nuotaikinguose žaidimuose, kur galėjo laimėti rėmėjų prizus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt