Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 7d. 15:35

Andrius Mamontovas krikštys Alytaus miesto teatro salę

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Grupės „Foje" įkūrėjas ir vienintelis pastovus narys, šiuo metu - solo muzikantas, aktorius, fotografas ir prodiuseris, „Gatvės muzikos dienos" sumanytojas ir vedlys, susišlavęs kelias dešimtis prestižiškiausių muzikos, teatro ir kino apdovanojimų, 2010 metais gavęs Ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medalį Andrius Mamontovas po ilgokos pertraukos trumpam grįžta į sceną.

Grupės „Foje" įkūrėjas ir vienintelis pastovus narys, šiuo metu - solo muzikantas, aktorius, fotografas ir prodiuseris, „Gatvės muzikos dienos" sumanytojas ir vedlys, susišlavęs kelias dešimtis prestižiškiausių muzikos, teatro ir kino apdovanojimų, 2010 metais gavęs Ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medalį Andrius Mamontovas po ilgokos pertraukos trumpam grįžta į sceną. Gruodžio mėnesį naujoje Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje Andriaus Mamontovo naujo albumo premjera.

„Elektroninis Dievas“ - taip vadinsis netrukus pasirodysiantis Andriaus Mamontovo albumas, kuriame ir nauja Kalėdinė daina. „Elektroninis dievas" - ne tik albumo, bet ir vienos jame skambančios dainos pavadinimas. „Ta daina tikrai nebus pati populiariausia. Žinau, kad kai kurios kitos dainos publikai patiks labiau. Pavadinimas atspindi šių dienų aktualijas. Dievas dabar kur yra? Ekrane, kompiuterio monitoriuje," - sakė A.Mamontovas.

„Žmonės kuria, kai nebegali tylėti. Kaip yra pasakyta: jeigu gali nerašyti, tai ir nerašyk. Aš tuo principu vadovaujuosi: kol galiu nerašyti, tai ir nerašau. Jeigu neturiu ką pasakyti, tai ir nenoriu šiaip tuščiažodžiauti ar kažką kalbėti, kad palaikyčiau tęstinumą. Tai būtų neteisinga. Tiesiog yra dalykų, kurie mane paliečia, ir apie tai parašau dainą. Kurti - tai ne kankintis, o atvirkščiai - išsilaisvinti. Kai parašai dainą, pajunti palengvėjimą, nes išreiškei tam tikrą mintį, jausmą ar idėją, kuri tave spaudė, beldėsi kažkur viduje, ir tau pagaliau pavyko atidaryti duris ir, ačiū Dievui, tai išėjo,"- teigia Andrius Mamontovas.

Albumo premjera Alytuje

„Diskoholikai" nenustoja stebinti. Kurį laiką kokybiškų renginių štilį išgyvenantis Alytus - atsigauna. Balandį audringas ir nepamirštamas grupės „G&G Sindikatas" gyvo garso koncertas. Lapkritį Alytaus arenoje artėjantis grandiozinis SEL Super Show. Gruodį „Diskoholikai" pakvies į žymiausių Andriaus Mamontovo perlų ir naujų kūrinių įspūdingą koncertą. „Susitinkam prieš Šv. Kalėdas gruodžio 15 d. Alytaus miesto teatro naujoje didžiojoje salėje, kamerinėje erdvėje pasisemti šilumos," - sakė A. Mamontovas ir renginį organizuojanti komanda „Diskoholikai“.

Netilps visi norintys

„Mes daug diskutavome, kur turėtų groti Andrius. Bet pasirinkome akustikos perlu vadinamą Alytaus teatro didžiają salę. Tobula akustika ir jaukumas priimant sprendimą nugalėjo. Andriaus Mamontovo gyvo garso koncertas bus pirmasis galingas naujos Alytaus teatro salės koncertinis krikštas. Nė neabejojame, kad albumo premjera bus pažymėta pribloškiančiais įspūdžiais su moderniausiais garso, šviesos ir video sprendimais," - sakė „Diskoholikai". „Salė talpina vos 500 žiūrovų, todėl jau dabar aišku, kad visų norinčių tiesiog neturėsime kur sutalpinti. Bilietai šluojami net nepradėjus reklamuoti renginio," - paminėjo bilietus platinančios bendrovės atstovė.

„Diskoholikų“ informacija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt