Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 10d. 09:50

Anna Mois: unikalios mintys, kurios virsta skrybėlėmis (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ketvirtadienio vakarą „Sarmos” gimtadienio šventės organizatoriai dovanojo nuostabų vakarą visiems ištikimiausiems klientams. Vakaro metu lankytojai ne tik galėjo pasidžiaugti mažomis dovanėlėmis, bet ir žvilgtelti į 2011 metų Annos Mois vasaros galvos apdangalų kolekciją.

Ketvirtadienio vakarąSarmos” gimtadienio šventės organizatoriai dovanojo nuostabų vakarą visiems ištikimiausiems klientams. Vakaro metu lankytojai ne tik galėjo pasidžiaugti mažomis dovanėlėmis, bet ir žvilgtelti į 2011 metų Annos Mois vasaros galvos apdangalų kolekciją.

Šią skrybėlaičių kolekciją būtų galima vertinti kritiškai, nes per visus pasirodymus šį sezoną pristatomos vis tos pačios skrybėlės. Bet sužinojus, kad Anna Mois kuria tik antrus metus ir tai – tik antroji jos vasaros kolekcija, galima atleisti. Kiekviena dizainerės sukurta skrybėlė – tai unikalios minties vaisius. Kiekviena iš jų turi kažką savotiško, neįprasto. Nuo didelių, plačiakraščių skrybėlių iki, atrodytų, paprasčiausių lankelių. Bet tai – kūryba ir mada, o šiuos abu dalykus reikia mokėti suprasti.

Anna Mois kurti paskatino jos mama, kai prieš du metus savo dukrai pasakė: „Tu gali!”. O paklausus, iš kur skrybėlaičių poniutė semiasi idėjų, pašnekovė atsakė: „Mano galvoje sukasi be galo daug minčių ir idėjų, o jas realizuoju kurdama skrybėles bei kitus galvos apdangalus, kuriais puošiasi vis daugiau moterų. Įkvėpimo šaltinis man – aš pati.”

Viskas apgalvota: nuo įmantriausių skrybėlaičių iki prabangios aksominės dėžutės skrybėlaitei. Tai kūrinys, kurį reikia saugoti ir nesukišti bet kaip į spintą. Taip pat šį žaismingą, bet trumpą vakarą savo kolekciją pristatė ir Vilniuje esantis drabužių salonas „Jaeger“. Vakaro modeliai vilkėjo būtent šio salono sukneles, kurios dvelkė ne tik prabanga, bet ir puošnumu bei moterišku kaprizingumu. Rūbų kolekciją pristatė garsi Rusų dramos teatro aktorė Inga Maškarina, kuri taip pat buvo pasipuošusi „Jeager“ salono suknele.

Inga Maškarina, padedama pianisto, lankytojus pradžiugino padainuodama keletą dainų. Skambanti muzika, dovanos, galimybė pasidaryti makiažą bei šukuoseną ir pasimatuoti vieną iš nepaprastų Anna Mois skrybėlaičių – tai toks ketvirtadienio vakaras, kuris paglostė širdį ne vienai lankytojai.

Nuotraukos: Vytautas Pilkauskas

Temos: 1 Skrybėlė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt