Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 08:51

Antrajame „Lietuvos talentų“ pusfinalyje nugalėjo muzikavimas kibirais

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Antrąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ pusfinalį laidos vedėjai pradėjo galvas apgaubę netradiciniais gaubtais – kibirais. Galbūt būtent jie išpranašavo šio vakaro nugalėtojus. Bet apie viską išsamiau.

Antrąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ pusfinalį laidos vedėjai pradėjo galvas apgaubę netradiciniais gaubtais – kibirais. Galbūt būtent jie išpranašavo šio vakaro nugalėtojus. Bet apie viską išsamiau.

Tiesiogiai transliuotame antrajame šou pusfinalyje pasirodė: „Modus Dance“, Natanas Bairakas, „Band LT“, Odeta Mickuvienė, Jonas  Stankevičius, „Freezing Death“, Viljamas, „Subtilu-z“, Kristina Radžiukynaitė ir „Ritmas kitaip“.

Pirmoji ant scenos lipo merginų šokių grupė „Modus Dance“. Šios unikalios šiuolaikinių šokių grupės merginos pademontstravo neeilinę judesių koordinatiką bei sužavėjo publiką. Kai kuriuos komisijos narius šis pasirodymas itin prajuokino.

Mažuoju Lietuvos Šopenu laidos vedėjai praminė Nataną Bairaką. Šis dvylikametis pademonstravo talentą skambinti fortepionu. Pasak Marijono Mikutavičius, šis pasirodymas jam suteikė kalėdinę nuotaiką. Užburiantis kūrinys, leido žiūrovams nuskrieti į muzikos sūkurių verpetą.

Linksmasis „Band LT“ kolektyvas tryško nenusakoma energija. Moterimi kate praminta Odeta Mickuvienė komisijus narius pakerėjo savo lankstumu. Laidos vedėjai prasitarė, jog tokio grožio nieks seniai nematė. Tačiau šis pasirodymas publikos itin nepaveikė.

Šou pratęsė charizmatiškasis kėdainietis Jonas Stankevičius. Šis vietoje nenustygstantis solo muzikantas atliko visiems puikiai žinomą bei vieną garsiausių praėjusio šimtmečio muzikinių kūrinių „Hit the Road Jack“. Tačiau šis pasirodymas ypač nuvylė Rūtą Ščiogolevaitę.

Breiko komanda iš Kuršėnų „Freezing Death“ pavergė merginų širdis. Šeši vaikinai sulaukė ne tik gerų komisijos vertinimų, bet ir didžiulių publikos ovacijų. Net Rūta Ščiogolevaitė nustebo, kad Kuršėnuose galima pamatyti tokių vaikinų. Po šių vaikinų pasirodymo sekė kitas šokėjas. Beje, tai buvo jauniausias pusfinalio dalyvis. Devynmetis Viljamas šokių aikštelėje praleidžia visą savo laisvalaikį ir jo talentas nebuvo pastebėtas. Nuoširdumu bei žavia šypsena pavergęs berniukas, komisijos narių buvo pramintas ateities Nerijumi Juška.

Bene didžiausio susidomėjimo pusfinalyje sulaukė trys paskutiniai dalyviai. Tai netikėčiausiais instrumentais grojantis „Subtilu-z“ kvartetas iš Vilniaus. Savo atliekamą kūrinį jie praturtino žodžiais „Ką tik noriu, tą darau, savo talentą valdau“. Po šio pasirodymo Rūta Ščiogolevaitė ištarė savo firminę frazę „Mes turim talentų!“.

Pavergti žiūrovų širdis daina pabandė vilnietė Kristina Radžiukynaitė. Neeilinio balso savininkė atliko Tinos Turner dainą „Rolling on the River“. Tiek Adolfui Večerskiui, tiek Marijonui Mikutavičiui ši mergina paliko didžiulį įspūdį. Deja, bet Rūtos Ščiogolevaitės nuomone, Kristina pernelyg kopijavo Tiną Turner, tačiau simpatijos šiai merginai išliko tokios pat didelės kaip ir po atrankinių laidų.

Vakaro atomazga tapo grupės iš Šiaulių „Ritmas kitaip“ pasirodymas. Šie vaikinai ir viena maža mergaitė stebino įprastų akiai buities rakandų neįprastu panaudojimu. Ko gero, tai buvo vienas energingiausių bei spalvingiausių vakaro pasirodymų, kuris nepaliko abejingų nei žiūrovų prie televizijos ekranų, nei žiūrovų salėje. Marijonas Mikutavičius prasitarė, kad jis yra laimingas, jog šis kolektyvas nėra jo kaimynai.

Aštuoni iš dešimties „Lietuvos talentų“ dalyviai paliko projektą. Po teisėjų verdikto tretieji liko merginų numylėtiniai „Freezing Death“. Šou finale matysime „Ritmas kitaip“ bei Kristiną. Šie dalyviai prisjungė prie „Bjelle ir PERU“ bei Vytauto Matuzo kovoje dėl pagrindinio prizo – 10 tūkstančių eurų.

Po antrojo „Lietuvos talentų“ pusfinalio komisijos narys Marijonas Mikutavičius teigė, kad pirmas „Lietuvos talentų“ pusfinalis buvo labiau banguotas, o šis – kiek tolygesnis (dalyviai labai panašaus pajėgumo). Nors lyginti sunku, vis dėlto šį pusfinalį galima vadinti stipresniu dalyvių prasme, tačiau nuobodesniu televizijai.

Paklaustas apie talentų įvairovę, Marijonas atsakė, kad čia yra scena ir pagrindiniai dalykai: dainavimas ir šokis, tačiau „Lietuvos talentuose“ pasireiškia nemažai žmonių, turinčių ir kitokių gebėjimų, kaip antai pirmajame pusfinalyje vaikinas, ant scenoje išdarinėjo įvairiausius triukus motoroleriu. Žadama, kad kituose pusfinaliuose taip pat lauks ne vienas „nestandartinis“ pasirodymas.

Nuotraukos: Paulius Sviklas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt