Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antroje „Lietuvos balso“ finalinių kovų laidoje vaikinai patyrė fiasko

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį „Lietuvos balsas” žiūrovams pateikė net dvi malonias staigmenas – prie Vytauto Rumšo prisijungusią žaviąją Ugnę Skonsmonaitę bei legendinę grupę „Fools Garden”. Galimybė su jais pasirodyti vienoje scenoje ir sudainuoti visiem gerai žinomą dainą „Lemon tree” atiteko Mantvydui Sabaičiui, tačiau tai vaikinui neatnešė sėkmės - jis balansavo ties iškritimo riba.

Sekmadienį „Lietuvos balsas” žiūrovams pateikė net dvi malonias staigmenas – prie Vytauto Rumšo prisijungusią žaviąją Ugnę Skonsmonaitę bei  legendinę grupę „Fools Garden”. Galimybė su jais pasirodyti vienoje scenoje ir sudainuoti visiem gerai žinomą dainą „Lemon tree” atiteko Mantvydui Sabaičiui, tačiau tai vaikinui neatnešė sėkmės -  jis balansavo ties iškritimo riba.

Antroje Finalinėje „Lietuvos balso” kovoje varžėsi Egidijaus Sipavičiaus bei  Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio mokiniai. E.Sipavičiaus ketveriukę sudarė tik merginos: Milda Rasalavičiūtė, Milda Martinkėnaitė, Gabrielė Griciūtė, Monika Juškevičiūtė. Šeimyninio dueto komandai atstovavo Eglė Petrošiūtė, Berta Timinskaitė, Linas Jakštys ir Mantvydas Sabaitis.  Būtent šiems dviems vaikinams jaudulys pakišo koją labiausiai.

Pirmoji pasirodė anglų kalbos mokytoja Monika Juškevičiūtė su daina „Moves like Jagger”. Energija trykštantis vyriausios šio finalo dalyvės pasirodymas patenkino mokytojo lūkesčius. „Monika yra džiazo vaikis“,- sakė E.Sipavičius.

Antrasis dalyvis žengęs ant scenos buvo iš sesės, Eglės Jakštytės, šešėlio bandantis išlysti Linas Jakštys. Aklosiose perklausose sužavėjęs daina „Kiss from a rose“ šį kartą kūrinį „Saulės miestas“. Viena iš mokytojų, Violeta Tarasovienė, vaikinui davė pastabų dėl tonacijos.

Dainą iš filmo „Burleska“ atliko charizmatiškoji Milda Martinkėnaitė. Nors mergina tikino turinti scenos baimę, to niekas pasakyti nebūtų galėjęs: mergina ne tik dainavo, bet ir prisijungė prieš jai talkinančių šokėjų.

Devyniolikmetė Eglė Petrošiūnaitė perdainavo atlikėjo Manto dainą  „Gyvenam kartą“. Jai dainuojant salėje sužibo mobiliųjų telefonų žibūrėlių jūra. Gėrį norinčios skleisti vilnietės mokytojai jai negailėjo komplimentų ir pabrėžė, kad mergina šiandien tiesiog spindinti.

Miglė Rasalavičiūtė dainavo Donato Montvydo dainą „Leisk mylėt“ . Po pasirodymo orchidėjų puokštę kolegei  įteikė projektą jau palikęs Antanas Laugalis, tačiau tai ne viskas – ji saulaukė didžiausio „Delfi“ svetainės lankytojų palaikymo ir buvo apdovanota.

Projekte užsimezgė šilti jausmai tarp Indrės Sabaliauskaitės ir favoritu laikyto Mantvydo Sabaičio. Vaikinas atliko jausmingą dainą žiūrėdamas į jį atvykusios palaikyti širdies draugės akis. Galbūt būtent emocijos pakišo jam koją – nė vienas iš mokytojų neslėpė nusivylimo dėl prastai vaikino pasirodymo.

Gabrielę Griciūtę galima pavadinti klasikos mylėtoja. Peržiūrose dainavusi „Ain‘t no sunshine“, finalinės kovos ginklu pasirinko kitą gerai žinomą dainą „Imagine“. Prie nuoširdaus ir kiek dramatiško pasirodymo meninio apipavidalinimo mergina prisidėjo ir pati.

„Tu šiandien išvarei mane iš proto“,- sakė Merūnas po Bertos Timinskaitės pasirodymo. Berta sulaukė didžiausio palaikymo: salė garsiai plojo visos dainos metu, o mokytojai neatsispyrę užvedančiam vokalui pradėjo šokti.  Mokytojas J.Didžiulis pareiškė, kad didžiuojasi jos pasirodymu lyg būtų merginos tėvas.

Dovana žiūrovams tiek salėje, tiek prie televizijos ekranų tapo naujas,  dar niekur nepristatytas „Fools Garden“ singlas „Innocence“.  Daugybę kartų Lietuvoje viešėjusi grupė atliko ir žymiąją „Lemon tree“ – jiems talkino M. Sabaitis.

Žiūrovai savo balsais atvėrė kelią tolesnėms kovoms dviems Mildoms, trečią finalistę turėjo pasirinkti pats E. Sipavičius.  „Dar taip tragiškai sunku, kogero, nebuvo niekad.“,- prieš pasakant savo verdiktą tarė  jis. Jo sprendimas buvo palankus G. Griciūtei, M. Juškevičiūtei teko palikti projektą.

Prie baigusių kovą prisijungė ir L. Jakštys. Jurgiui ir Ericai teko užduotis pasirinkti tarp dviejų vaikinų – Mantvydo ir Lino. J. Didžiulis pagyrė Liną ir atvirai pasakė, kad jo pasirodymas buvo geresnis, tačiau toliau kovos Mantvydas, esą jis blogai pasirodė dėl prasto dainos parinkimo ir tai yra duoklė jam už tai.

Kitą savaitę „Lietuvos balse“ susirungs Violetos Tarasovienės ir Merūno mokiniai. Taip pat tarp talentų pasirodys ir Ben Saunders – „Olandijos balso“ nugalėtojas.

Nuotraukas galite pamatyti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt