Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščiuose nuskambėjo paskutiniai „Purpurinio vakaro“ akordai

Andrius Kaniava ir Sigitas Mickis
Andrius Kaniava ir Sigitas Mickis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą dainuojamosios poezijos bei gyvos muzikos mylėtojai iš įvairių Lietuvos kampelių vyko į Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, vykstantį baigiamąjį festivalio „...

Šeštadienio vakarą dainuojamosios poezijos bei gyvos muzikos mylėtojai iš įvairių Lietuvos kampelių vyko į Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, vykstantį baigiamąjį festivalio „Purpurinis vakaras“ koncertą. Jame tikrą muziką skleidė jaunieji bardai: grupė „Baltos varnos“, kuri vieną dainą sugrojo kartu su Ieva Kasperavičiūte, Eglė Gelažiūtė su Sonata Packevičiūte, Virgis Jutas. Publiką arčiau scenos sukvietė Andriaus Kaniavos atliekamos savos kūrybos dainos. Kartu su juo pasirodė ir kompozitorius Sigitas Mickis. 

Baigiamajame koncerte buvo galima išvysti ir aukštaitį Povilą Girdenį, Zalą su Driuku, Vytautą V. Landsbergį kartu su žmona Ramute, Ievą Narkutę, Gediminą Storpirštį su sunūmi Ainiu bei bendražygiais Daumantu Slipkumi ir Vytautu Mikeliūnu.

Saulei nusileidus savo bardiškąja prigimtimi žiūrovus žavėjo žinomas aktorius ir bardas Kostas Smoriginas, kiek vėliau kompozitorius Andrius Kulikauskas su bendražygiu, gitaros virtuozu Gintaru Šulinsku. Prieš pat vidurnaktį scenoje pasirodė aktorius, režisierius bei žinomas bardas Aidas Giniotis su savo teatro labaratorija  „Atviras ratas“.  Jie publiką „privertė“ daryti mankštą bei smagiai ūkčioti ir trypti pagal jų atliekamą muziką. Kiek vėliau prie jų prisijungė ir pats Andrius Kulikauskas, sugrodamas savo kūrybos žemaitišką dainą. Vakarą vainikavo visų vakaro atlikėjų atliekamas festivalio himnas „Purpurinis vakaras“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Povilas Girdenis
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt