Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 28d. 13:32

Atgarsiai iš Kylie Minogue koncerto (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Po savaitgalį vykusio žymiosios australės Kylie Minogue koncerto visi dar dalijasi įspūdžiais ir nuomonėmis apie tai, ką pamatė scenoje. Ikrauk.lt po koncerto taip pat teiravosi žiūrovų nuomonės. Dauguma gyrė atlikėjos pasirodymą, tačiau buvo ir neigiamų atsiliepimų apie ilgas eiles prie rūbinių bei spūstis praėjimuose.

Po savaitgalį vykusio žymiosios australės Kylie Minogue koncerto visi dar dalijasi įspūdžiais ir nuomonėmis apie tai, ką pamatė scenoje. Ikrauk.lt po koncerto taip pat teiravosi žiūrovų nuomonės.  Dauguma gyrė atlikėjos pasirodymą, tačiau buvo ir neigiamų atsiliepimų apie ilgas eiles prie rūbinių bei spūstis praėjimuose.

Lina ir Deimantė (Vilnius)

Bilietus įsigijome tik prasidėjus prekybai, tuo esame labai patenkintos, nes renginį stebėjom  iš labai gerų vietų. Geras šou ir Kylie Minogue dainos – tobulas derinys. Labiausiai patiko numeriai, kai  šokėjai pasirodė su pluksnomis, taip sceną paversdami spalvingu karnavalu. Supratome, kad dabar bus sunku eiti į kitus koncertus, nes visada norėsis juos lyginti su šiuo. Minusai? Na, pasirodymui priekaištų neturime, nebent organizatoriams dėl eilių prie rūbinių. Tačiau dažniausiai per masinius koncertus taip jau būna. Tikimės, kad greitu metu bus sugalvota kaip išspręsti šią problemą.

Eglė N. ir Eglė K. (Vilnius)

Nesame didžiausios Kylie Minogue gerbėjos, tačiau žavimės jos profesionalumu ir, žinoma, mėgstame jos dainas. Manome, kad būtų buvę gaila praleisti tokį šou. Kostiumai, šokėjai, vandens fontanai, viskas patiko. Iš koncerto išeiname labai patenkintos.  Prie minusų galėtume paminėti tai, jog neišgirdome savo mėgstamiausios dainos „Higher“ , bet tai tik smulkmena.

Marius ir Ieva (Vilnius)

Į koncertą nusprendėme eiti, kai tik pasirodė informacija apie atlikėjos planuojamą atvykimą į Vilnių.  Tai viena iš mūsų gerbiamiausių užsienio pop atlikėjų. Labai gerai vertiname jos paskutinį albumą „Aphrodite“. Pasirodymas žinoma be galo sužavėjo, ypatingai gera garso kokybe bei scenoje vykusiu šou.

Koncertas visiškai pateisino lūkesčius. Kita vertus kitaip ir nebuvo galima įsivaizduoti, juk tai yra A klasės atlikėja, jei taip būtų galima išsireikšti. Tiesa, nuotaiką kiek gadino organizatorių klaidos. Ne visiems žmonėms pavyko pasikabinti striukes rūbinėse, todėl susidarė didelės eilės ir spūstys praėjimuose. Net neabejojame, kad organizatoriai tikrai žinojo, kokios žmonių minios laukia ir galėjo atsakingiau pažiūrėti į šį reikalą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt