TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Balta spalva suvienijo šokių muzikos gerbėjus (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Tūkstančiai baltai apsirengusių žmonių, judančių vienu ritmu, šypsenos, spalvingos šviesos ir daugybė muzikos garsų. Tai – „Pure Future White“, šeštadienį į Pramogų areną Vilniuje sukvietęs tūkstančius šokių muzikos gerbėjų.

Tūkstančiai baltai apsirengusių žmonių, judančių vienu ritmu, šypsenos, spalvingos šviesos ir daugybė muzikos garsų. Tai – „Pure Future White“, šeštadienį į Pramogų areną Vilniuje sukvietęs tūkstančius šokių muzikos gerbėjų.

Šokių muzikos festivalyje susirinko įvairiaspalvė publika – nuo vos į pilnametystę įžengusių (nors akivaizdu, kad tai buvo ne jauniausi dalyviai), iki „širdyje vis dar jaunų“ melomanų. Trumputės suknelės ir šokio judesius ribojantys aukštakulniai daugeliui panelių netrukdė džiaugtis vakarėlį užliejusia atmosfera, o keletas įkaitusių vaikinų net nusimetė savo baltus marškinėlius. Besišypsantys nepažįstamieji, ritmingi judesiai ir viską užliejusi balta spalva suvienijo visus atvykusius į jau kasmetiniu tapusį vakarėlį.

Devynias valandas trukusią fiestą pradėjo gyvas Virus J & Kristinos pasirodymas, privertęs melomanus trypti pagal skambų užburiančio balso ritmą. Už pulto atsistojęs M&D Substance publikai neleido nurimti ir iki pat vidurnakčio džiugino baltųjų melomanų ausis „progressive house“ garsais. Po vidurnakčio scenoje pasirodė vienas labiausiai lauktų festivalio svečių – Marco V. Lydimas balta sportine apranga pasipuošusio apsauginio svečias iš Olandijos publiką šokdino iki pat paryčių, o jo pasirodymą kaitino „Sky dancers“ šokėjų bei akrobatų grupė, savo programa prikausčiusi baltųjų melomanų žvilgsnius. Vėliau vakaro svečias užleido pultą kolegai Mode MT, kuriam, pasak vakarėlio dalyvių, šokių aikštelėje trumpam pavyko sukelti snaudulį... Bet, energingas Virus J pasirodymas jį tuoj pat išsklaidė!

Pirmą kartą dalyvavusiems „Pure Future White“ tenka pripažinti, kad stereotipai, sklindantys apie šį renginį – nepasitvirtino. Nuomonė, kad šis šokių muzikos festivalis – tik treninguotų vaikinų ir pūstalūpių panelių vakarėlis – laužta iš piršto. Akivaizdu, kad prie geros vakarėlio atmosferos prisidėjo ir organizatoriai – nors daugelį dalyvių nuvylė žinia, kad vakarėlyje negros vienas labiausiai lauktų svečių – kanadietis Adam K, bet vis dėlto išskirtinis akrobatų ir šokėjų pasirodymas nustebino šokių muzikos gerbėjus, kurie tikėjosi, kad čia, kaip ir daugelyje panašaus pobūdžio vakarėlių, scenoje savo vargiai pridengtus kūnus demonstruos jaunutės šokėjos.

Taigi, daugybė dūmų, konfeti, nuostabi nuotaika, tūkstančiai vieningų ir baltai apsirengusių žmonių ir, svarbiausia, skambios muzikos garsai – „Pure Future White“ įvykdė savo misiją.

ikrauk.lt reporterio Dainiaus Nemanio nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Balta Spalva

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt