Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bardų festivalis „Tai – aš“ kviečia prisijungti kiekvieną

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kūrybinės dirbtuvės Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio metu suteikia galimybę iš arčiau pažinti muzikinį pasaulį“, - sako K.Gudmonaitė ir M.Zemleckas.

„Kūrybinės dirbtuvės Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio metu suteikia galimybę iš arčiau pažinti muzikinį pasaulį“, - sako K.Gudmonaitė ir M.Zemleckas. Registruokitės į spalio 18-20 d. Vilniaus mokytojų namuose veiksiančias Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai - aš" kūrybines dirbtuves - jūs ne tik susipažinsite su muzika iš arčiau, įgysite naudingų įgūdžių, tačiau ir turėsite galimybę pasirodyti baigiamajame koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Kviečiame prisijungti visus, mėgstančius muzikuoti, norinčius tobulėti ir svajojančius pasirodyti festivalio scenoje drauge su žinomais Lietuvos ir užsienio bardais. Šiemet dirbtuvėms vadovaus aktorius, Vytauto Kernagio gitaros laureatas Saulius Bareikis ir kompozitorius, country muzikos puoselėtojas Algirdas Klova.

Praeitais metais dalyvavusi Ieva Prūsaitė džiaugiasi: „Dalyvavimas „Tai - Aš" kūrybinėse dirbtuvėse buvo didelis postūmis nebijoti kurti. Tiesiog išdrįsti nebijoti daryti taip, kaip tau išeina. Taip pat tai buvo didžiulė patirtis groti grupėje, išmokti klausytis ir išgirsti kiekvieną narį, tuo pačiu išmokti ir juo būti. Labai džiaugiuosi, jog turėjome galimybę dalyvauti festivalio pabaigos koncerte, o tai puiki patirtis groti scenoje. Galbūt tai kažkam galimybė būti pastebėtiems, bet man tai visiškai nesvarbu, nes dalintis muzika ir kūryba su kitais gali kiekvieną dieną, kiekvienoje gatvėje ir galbūt būsi pastebėtas tik vieno žmogaus, bet tai jau labai daug".

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt