Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beardyman pasirodymas Vilniuje – žemų ir aukštų dažnių simbiozė

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 20 d. ketvirtadienį  į menų fabriką „Loftas“ plūdo muzikos gerbėjai. Surengtas „Tuborg Loftas Live: Beardyman“ Pagal programą „Barzdotis“ turėjo pasirodyti vidurnaktį. Iš...

Gruodžio 20 d. ketvirtadienį  į menų fabriką „Loftas“ plūdo muzikos gerbėjai. Surengtas „Tuborg Loftas Live: Beardyman“

Pagal programą „Barzdotis“ turėjo pasirodyti vidurnaktį. Išmušus dvylikai, ausyse dar spengė Vaiper Despotin. Na, bet susirinkusiems ilgai trypčioti nereikėjo – po 10 minučių į sceną įžengė ir pats Beardyman.

Nė kiek negailėjęs savo gerbėjų ausų būgnelių Beardyman tiesiog vertė publiką „taškytis“. Pradėjęs nuo lengvų tonų, ilgainiui atlikėjas greitino ritmą, taip įsukdamas klausytojus į nesibaigiančią muzikos karuselę.

Prie viso to prisidėjo ir vaizdo projekcijos – Beardyman iš visų buvo apsuptas kelių Web kamerų, kurios kūrė neva psichodelinius vaizdinius ekrane.

Nuo atlikėjo muzikos ritmų įsisiautėjusią klausytojų minią atlikėjas „pašerdavo“ ir improvizuotais pokštais.

Vieni buvo apie prastus atlikėjus, o pabaigoje viskas nukrypo sekso link. Po muzikos euforijos Beardyman klausė, kas užsiims seksu, kas yra nekaltas...

Kitaip sakant, ne viskas buvo skirta tik muzikai, o Barzdočius dar kartą įrodė, kad muziką galima derinti su improvizacija ir iš koto verčiančiais sąmojais.

Daugiau kaip dvi valandas gerbėjų ausis džiuginęs įvairiausiais garsų diapazonais, Beardyman dar porą kartų grįžęs į sceną, estafetę perleido Red MLK (Papuga x Nervas).

Tokiu pasirodymu „Loftas“ pažymėjo paskutiniąją didžiąją „Tuborg Loftas Live“ renginių seriją šiais metais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt