Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 13d. 18:21

„Bekešo Vilkai“ gerbėjus džiugino kokybiška muzika

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Sveiki draugai! Tikiuosi nepaskendot ir nesušalot sniego pusny? Šeštadienį lankėmės labai smagiame koncerte. Klube Studio 9 koncertavo Vilniaus funk’o veteranai (jeigu taip...

Sveiki draugai! Tikiuosi nepaskendot ir nesušalot sniego pusny?

Šeštadienį lankėmės labai smagiame koncerte. Klube Studio 9 koncertavo Vilniaus funk’o veteranai (jeigu taip galima išsireikšti), daugeliui geros muzikos mėgėjų tikrai žinomi Bekešo Vilkai. Šios iš Užupio kildinamos kompanijos muzikoje gausu funk’o, jazz’o, rock’o elementų, visą šį mišinį muzikantai sugeba taip skaniai sukomponuoti, kad atvykęs į koncertą patenki į didelį nesibaigiantį funk’o tūsą.

Tikrai ne kiekviena Lietuvos grupė gali pasigirti aštuoniais žmonėmis ant scenos! Aišku, ne kiekybėje, bet kokybėje esmė – Bekešo Vilkai šiuos du aspektus pateikia viename puikiame derinyje. Žavi ir instrumentinės muzikos įvairumas, ir profesionalus instrumentų valdymas, ir puikus vokalas, ir muzikantų tarpusavio susikalbėjimas scenoje per vieną trumpą žvilgsnį ar linktelėjimą, ir visa jų skleidžiama energija! Vardinti būtų galima daug, tačiau daug įdomiau patiems išgirsti ir pamatyti.

Apačioje pamatysite šiek tiek vaizdo iš koncerto. Pažiūrėkit, paklausykit, įvertinkit ir (tikimės) pasidalinkit su draugais.

Naktinio Gyvenimo Inspekcija dėkoja muzikantams už kvietimą apsilankyti koncerte!

Straipsnio šaltinis: Naktinio Gyvenimo Inspekcija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt