Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Belgijoje, Haselte, įžiebta porcelianinė Kalėdų eglutė

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Prasidėjus švenčių laukimo laikotarpiui dimiesčiuose ir miesteliuose aplink visą pasaulį įžiebinėjamos šventinės eglutės, kurios dar labiau sustiprina Kalėdų laukimo dvasią. Nuo...

Prasidėjus švenčių laukimo laikotarpiui dimiesčiuose ir miesteliuose aplink visą pasaulį įžiebinėjamos šventinės eglutės, kurios dar labiau sustiprina Kalėdų laukimo dvasią. Nuo neatmenamų laikų buvo priimta puošti žaliaskarę įvairiausiais ryškiais atributais.

Panašu, kad toks puošybos būdas ima pabosti. Kasmet atsiranda vis daugiau netradiciniu kalėdų eglučių, kurios ištikro su eglute neturi nieko bendro, nebent tą patį žodį naudojamą pavadinime. Kaune turėjome eglutę iš palstiko butelių, eglutę iš politeleno. Briuselyje šiemet įžiebta interaktyvi eglutė iš TV ekranų, o štai kitame Belgijos miestelyje – Haselte – įžeibta kalėdinė eglutė iš… Keramikinių lėkščių ir puodelių.

Štai ką apie savo kūrinį kalba Inge Vanluyd ir Stefan Vanbergen:

Atkreipėme dėmesį, kad mes patys ir mūsų pažįstami namuose turi tikrai keistų porcelianinių indų, kurie visiškai nedraugauja su kitais esančiais namuose, niekad nebūna ištraukiami iš indaujos ir naudojami. Taip jie dulka metų metus, o galiausiai būna išmetami. Apie savo Kalėdų eglutės sumanymą pranešėme miestelėnams, kurie su mielu noru padovanojo savo porcelianinius keistuolius. Sulipdžius į kūgio formą 5000 indų eglutė gavos išties netradicinė.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt