Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bendras lietuvių ir prancūzų vakarėlių kultūros projektas po turo per JAV gimtadienį švęs Vilniuje

Zautra party gimtadienio vizitas Lietuvoje.
Zautra party gimtadienio vizitas Lietuvoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrieji veiklos metai „Zautra party“ vakarėlių kultūros projektui atnešė ne vieną permainą. Antrus metus iš eilės lietuvių pradėtam projektui „Zautra party“ kol kas neša tik sė...

Antrieji veiklos metai „Zautra party“ vakarėlių kultūros projektui atnešė ne vieną permainą.

Antrus metus iš eilės lietuvių pradėtam projektui „Zautra party“ kol kas neša tik sėkmę ir didėjantį populiarumą ne tik vidurio Europoje, kur šio projekto vardas jau stipriai įsitvirtino, kaip kokybiškų vienetinių renginių, muzikos bei vizualinių menų artistus palaikančiu ženklu, bet atranda vis didėjantį susidomėjimą lietuvių klausytojų tarpe. Projekto vienas pagrindinių tikslų yra naujų talentingų, bet mažai žinomų atlikėjų populiarinimas Europos šalyse bei pagalba pasiekiant platesnę auditoriją, nei klubų lankytojai.

Turas per Jungtines Amerikos Valstijas.

Projekto vienas pagrindinių 2013 m. tikslų buvo supažindinti Jungtines Amerikos Valstijas su nauju vardu Europos vakarėlių pasaulyje ir tokiu būdu paskleisti žinią apie Lietuvą.
Dėl populiarinamos muzikos žanrų ir aktyvios veiklos Prancūzijoje, „Zautra party“ yra labiau žinomas ir  vadinamas prancūzišku, tačiau amerikiečiams buvo pristatomas kaip bendras prancūzų- lietuvių projektas.
„Zautra party“ atstovai jau keli metai komunikavo su panašaus muzikos žanro kūrėjais ir prodiuseriais iš JAV, padėjo jiems organizuoti projektus Europoje, dalinosi patirtimi. Taigi šiemet surengtas atsakomasis vizitas per Šiaurės Ameriką, įgyvendintas su partnerių iš JAV parama, buvo svarbiausias metų tikslas, pasiteisinęs su kaupu.

Turas prasidėjo šių metų rugsėjo mėnesį ir vyko penkias savaites, kurio metu “Zautra party” vėliava apkeliavo per daugiau kaip 20 valstijų nuo rytinės iki vakarinės pakrantės. Visuose didžiausiuose miestuose, kaip Čikaga ar Las Vegasas vyko renginiai su vietiniais “Zautra party” palaikomais muzikos atlikėjais ir menininkų darbais, pristatant Europos kultūrą bei muzikos stilių. Kaip teigia nariai, sunkiausia užduotis kiekvieno renginio pradžioje buvo susirinkusiems smalsuoliams nupasakoti, kur yra Lietuva.

Išplėtė kryptį į dar vieną atlikėjų grupę.

Per pastaruosius metus projektas dirbo ne tik su Vidurio Europos atlikėjais, bet papildė savo ratą šauniais talentais iš Graikijos, Rumunijos bei kitų senojo žemyno valstybių. Kai kuriems naujai atrastiems atlikėjams “Zautra party” padėjo  įrašyti savo naujausius kūrinius Paryžiaus garso įrašų studijoje bei padovanojo galimybę pagyvinti savo muziką, sukuriant jiems muzikinius klipus.

Dėka augančio partnerių rato, “Zautra party” plečia populiarinamų atlikėjų lauką, muzikantus suvesdami su audiovizualinių menų kūrėjais, ieškančiais kaip padaryti savo kūrinius matomais. „Zautra party“ šiuo metu aktyviai bendradarbiauja su menininkais iš Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Italijos, JAV ir kitų pasaulio valstybių. Per metus laiko, siekdami, kad šios krypties darbai būtų pastebėti žmonių, vaizdinė medžiaga šiandien yra pristatoma kiekviename „Zautra party“ renginyje. Tokiu būdu projekto gerbėjai per vakarą apskrieja visą pasaulį, puikios muzikos fone stebėdami subalansuotą trumpametražių filmų parodą.

Gimtadienį grįžta švęsti į Lietuvą

Lygiai prieš metus projektas gimtadienį atšventė Kaune, kur pirmą kartą pasirodė su pilna programa Lietuvoje. Sulaukęs didelio susidomėjimo, šiais metais projektas sugrįžo. „Zautra party“ nariai iš Lietuvos antrąjį gimtadienį švęs sostinėje Vilniuje, kokteilių bare „Paparazzi“, kur pateiks pilną vaizdo menininkų darbų kolekciją ekranuose bei supažindins renginio lankytojus su savo kuruojamais muzikos atlikėjais.

“Zautra party” kviečia visus atvykti lapkričio 14 d. į Vilniaus centre jau 10 metų veikiantį bei daugeliui pažįstamą barą „Paparazzi“ ir paminėti antruosius šio sėkmingo lietuvių projekto gyvavimo metus puikiai praleidžiant ketvirtadienio vakarą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt