Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 5d. 14:25

„Brainstorm“ šoko kartu su gerbėjais (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Šeštadienio vakarą „Forum Palace“ netilo ovacijos ir begalinis džiaugsmas – lietuvių širdis ir ausų būgnelius virpino latvių grupė „Brainstorm“.

Šeštadienio vakarą „Forum Palace netilo ovacijos ir begalinis džiaugsmas lietuvių širdis ir ausų būgnelius virpino latvių grupė „Brainstorm.

Kaip visada būna koncertuose ir kituose masiniuose renginiuose viskas vėlavo. Grupės gerbėjai nerimastingai laukė. Ovacijos ir šūksniai netilo. Pagaliau pasirodė vakaro „kaltininkai“ – „Brainstorm nariai. Nieko nelaukę ir nepasisveikinę jie pradėjo savo repertuarą dainą „Ja Tikai Uz Mani Tu Paskatito. Tai ne itin išjudino minią, tačiau jau po kelių dainų visa gerbėjų minia vieningai bangavo.

Išgirdę pirmus „Veter (liet. vėjas) akordus, gerbėjai pasiekė ekstazę rankų miškas, merginos pirmose eilėsė tiesiog „valgyte valgė“ atlikėjus. Iš viso grupė sugrojo 21 dainą. Visos buvo suplanuotos pagal planą (matoma nuotrauka), tačiau 15 daina išbraukta ir pakeista kita. Priežastys nežinomos. Skambėjo tokie kūriniai kaip „Thunder without rain, „Maybe, „Veter (liet. „Vėjas), „Ты не один (liet. „Tu ne vienas), „Cinema, „Colder ir daugelis kitų. Grupės vokalistas Renaras Kauperis džiaugėsi, kad dažnai atvyksta pas mus į svečius, ryšiu tarp Latvijos ir Lietuvos. „Thunder without rain dainos metu Renaras Kauperis nepabijojo ir nulipo nuo scenos šis netikėtas poelgis sulaukė visų nuostabos ir didžiulio palaikymo. Vokalistas sveikinosi, spaudė rankas ir toliau dainavo kartu su publika. Tai buvo išties gražus momentas visiems „Brainstorm gerbėjams.

Nuliūdino pabaiga viską atgroję grupės nariai neužsibuvo ir tuoj pat patraukė į užkulsius. Galbūt skubėjo, galbūt buvo pavargę, tačiau šįkart jie nebuvo tokie „latviški kaip visuomet.

Emocijos dar ilgai netilo ir po koncerto visi dalijosi patirtais įspūdžiais, gera nuotaika, o lauke dar ilgai skambėjo grupės dainos automobiliuose, telefonuose, kiti dainavo gyvai.

Nuotraukos: Eimantas G.

VIDEO: Brainstorm - Thunder Without Rain
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt