Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 23d. 00:34

„BrassBastardz“ albumo „Synthezatorium“ pristatymas – festivalis žiemą (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Nerimstanti Klaipėda penktadienį turėjo galimybę prisiminti muzikos festivalių atmosferą. Tarptautinės eksperimentinės meno akcijos „Tema“ patalpose „Fanierkė“ penktadienį grojo „BrassBastardz“ ir Vaiper. Renginys buvo skirtas naujo „Brassbastardz“ albumo „Synthezatorium“ pristatymui.

VIDEO: "BrassBastardz" Klaipėdoje

Nerimstanti Klaipėda penktadienį turėjo galimybę prisiminti muzikos festivalių atmosferą. Tarptautinės eksperimentinės meno akcijos „Tema“ patalpose „Fanierkė“ penktadienį grojo „BrassBastardz“ ir Vaiper. Renginys buvo skirtas naujo „Brassbastardz“ albumo „Synthezatorium“ pristatymui.

„Fanierkę“ iki 22 val. visiškai užpildė žmonės. Multimedia per visą sieną, sceną puošiančios dviračių padangos, viduje rūkantys žmonės, galimybė nusipirkti alaus plastmasiniuose bokaluose, kelios „sofutės“ ir didelė šokanti, atsipalaidavusi publika priminė muzikos festivalius. Tai nėra keista, nes „BrassBastardz“ viena iš tų grupių, kurios neaplenkia festivalių.

Skambėjo naujo „BrassBastardz“ albumo dainos, kurias atliko Daiva Starinskaitė, Aurimas Rimeikis, Alvydas Maciulskas ir Marijus Aleksa. Grupė derina elementus iš hip hop‘o, soul‘o, house‘o, swing‘o, big beat‘o ir drum&bass’o muzikos stilių sukurdami new groove acid jazz. Koncerto metu publika parodė, kad šis stilius jai tikrai patinka. „Synthezatorium‘ą“ buvo galima įsigyti koncerto metu. Albumas ypatingas tuo, kad grupė jį įrašė Lietuvos miške, mobilioje studijoje. Koncertui pasibaigus, žmonės neišsiskirstė, nes vakarą tęsė Vaiper‘is.

Pasikrovus gerų emocijų ir išsišokusi iki nukritimo „Fanierkę“ palikau apie 3 val. nakties. Teko girdėti gerų atsiliepimų apie grupę, muziką ir aplinką, kurioje vyko koncertas. Turbūt niekas nesiginčytų, kad jausmas buvo, kaip gerame muzikos festivalyje, kai jauti visišką laisvę. Vienintelis skirtumas, kad tai vyko žiemos metu, uždaroje patalpoje.

Nuotraukos: Dalia ir Medardas Znaidauskai

Daugiau rasite http://www.facebook.com/Daliafoto.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt